Dragomon Hunter | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Dragomon Hunter Poster
Dragomon Hunter Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 30

Önemli Uyarı
Aeria Games, Dragomon Hunter oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Aeria Games oyunları.

Merkezi Çin’de bulunan online oyun geliştiricisi X-Legend Entertainment tarafından geliştirilen anime MMORPG oyunu Dragomon Hunter, bir çok bölgede tecrübeli oyun firması Aeria Games tarafından yayımlanıyor.

Dragomon adı verilen farklı büyüklük ve özelliklerdeki fantastik canavarları avlama üzerine kurgulanan oyunda sahip olduğunuz karakter ile dilediğiniz canavara savaş açıp yenmeniz durumunda kendi hizmetkarınız olarak kullanabiliyorsunuz. Scout, Mercenary, Mage ve Cleric olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı sunan oyunda, sahip olduğunuz sınıfın yeteneklerini kullanarak avlanmaya başlayabilirsiniz.

Klasik pet evcilleştirme sisteminden daha farklı olan dragomon avcılığında malup ettiğiniz canavarlar sizin evcil hayvanınız değil, emirlerinizi uygulamak zorunda olan bir nevi tutsağınız oluyor. Sevimli görüntülerinin yanı sıra hem havada hem de karada yırtıcı ve devasa formları bulunan dragomonlar sahip oldukları özel yeteneklere göre belirli sınıflara dahil oluyor ve bu sınıfın özelliklerini taşıyorlar.

Wyveria isimli sanal bir dünyada geçen Dragomon Hunter‘da zindanlara girerek zorlu yaratıklarla savaşabilir, sahip olduğunuz dragomon ile gerçek oyuncularla savaşabilirsiniz.

Dragomon Hunter Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/7/8 
İşlemci: Intel P4 2.8 / AMD K8 2600 +
RAM: 3GB 
HDD: 6GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8400, ATI Radeon HD4570 +
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/7/8 
İşlemci: Intel Core2Duo 2.66/ AMD Athlon 64 X2 6000 +
RAM: 6GB 
HDD: 6GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 9500, ATI Radeon HD4570 +Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!