Dragon Oath Ejderhanın Yemini | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
ChangYou, Dragon Oath Ejderhanın Yemini oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer ChangYou oyunları.

Avrupa’da büyük ilgi gören ve ChangYou tarafından yayınlanan bir MMORPG olan Dragon Oath, 2007 yılında Çin’de Tian Long Ba Bu adıyla piyasaya sürülen oyun, Uluslararası Veri Kurumu tarafından Çin’in en popüler üçüncü oyunu olarak sıralanmış, 2008 yılında Çin’in yıllık dijital oyun ve eğlence fuarı ChinaJoy tarafından “En İyi Kendi Kendine Gelişen Oyun” ve “Oyuncular Tarafından En Beğenilen Çevrimiçi Oyun” ödüllerini almıştır.

Wuxia tarzı filmelerin dünyaca ünlü yazarı Jin Yong’un popüler Çince romanından uyarlanan Ejderhanın Yemini, tamamen Türkçeleştirilmiş içeriği, ücretsiz olma özelliği ve Türk oyunculara özel diğer oyunlarda bulunmayan sürpriz etkinlikleriyle piyasaya hızlı bir giriş yapacağının sinyallerini vermeye başladı.

9 benzersiz sınıf, 70’ten fazla binek hayvanı, 100 farklı ölümcül evcil hayvan ve birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı Dragon Oath Ejderhanın Yemini henüz Kapalı Beta aşamasında ve tüm hızıyla testlerini sürdürüyor. Üstelik sunucularının tamamı Türkiye’de.

Ejderhanın Yemini (Dragon Oath) oyununun kullanıcıları cezbedecek özelliklerinden biri düşük sistemlerde bile sorunsuz çalışması, üstelik grafik ve oynanabilirliğinden hiç birşey kaybetmeden. Oyunun Türkiye hesapları Koordinatörü Atilla Yeşildağ, Ejderhanın Yemini’nin atom işlemcilere sahip netbooklarda bile oynanabilir şekilde hazırlandığını, böylece yüksek performans isteyen birçok MMO tarzı oyunu oynayamayan kullanıcıların rahatlıkla bu oyunu oynayabileceğini belirtti.

Bize göre oyunun en önemli ve diğer oyunlardan ayrılmasını sağlayan özelliği ise Türk kültürüne uygun özellikler barındırmasıyla birlikte Türkiye’deki önemli günlerde (23 Nisan, 19 Mayıs v.s) oyun içerisinde çeşitli aktiviteler yapılması.

Dragon Oath Ejderhanın Yemini Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

10 yorum yapıldı
Yorum Yaz!