Dreadnought | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Almanya merkezli tecrübeli oyun stüdyosu Yager tarafından geliştirilen ve Grex Box yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dreadnought, bilim-kurgu ögeleriyle donatılmış uzay simülasyonudur (MMOTSG). Yüksek kaliteli grafikleri ve oyun içi dinamikleriyle dikkat çeken oyun AAA kalite sınıflandırmasına sahip nadir free2play oyunlardan bir tanesi olarak adından söz ettiriyor.

Benzersiz görünüm ve özelliklere sahip ağır saldırı, avcı, nişancı gibi 5 ayrı gemi sınıfının yer aldığı Dreadnought‘da 50’nin üzerinde uzay kemisi seçeneği bulunmakta. Geminizi seçerek uçsuz bucaksız uzayın derinliklerinde farklı görevlere atılabilir ve gerçek oyuncularla PvP savaşlara katılabilirsiniz.

Farklı harita olarak farklı gezegenlerin kullanıldığı oyunda detaylı özelleştirme sistemi sayesinde sahip olduğunuz gemiyi modifiye ederek saldırı ve savunma değerlerini yükseltebilir, rakiplerinize karşı daha tehlikeli olabilirsiniz.

Kazandığınız oyunlarla seviyenizi yükseltip ganimetler edinebilir ve şöhret puanınızı arttırarak liderler sıralamasında yükselebilirsiniz. Her oyuncu tipi için gemi seçeneği sunan Dreadnought kendine has atmosferi ve mekanikleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Dreadnought Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!