Elite Forces Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Elite Forces Online Poster
Elite Forces Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 277

Önemli Uyarı
DAO Games, Elite Forces Online oyununun tüm hizmetlerini 01-01-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer DAO Games oyunları.

Çin merkezli oyun geliştiricisi Kingworld tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Elite Forces, DAO Games aracılığıyla Türkçe dil desteğiyle Türk oyun severler ile buluştu. İlk olarak 2012 yılında Asya’da yayın hayatına başlayan Elite Forces yakın gelecekte kaosa sürüklenen dünyamızda mikroçipler ile ekstra özellikler kazandırılan Modifier kuvvetleri ile Federasyon ordularının savaşını konu alıyor.

Hem PvP hem de PvE savaşları yapabildiğiniz Elite Forces‘da Komando, Özel Kuvvetler ve Destek Birimi olmak üzere farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 3 ayrı karakter sınıfı bulunmakta. Oyundaki karakterinizin yara izlerinden pantolonuna bir çok görsel detayını özelleştirebilirken, silahlarınızın susturucu, şarjör ve dürbün gibi çeşitli aksamlarını değiştirebiliyorsunuz. Farklı harita ve dinamiklere sahip toplam 7 farklı oyun modunun bulunduğu Elite Forces‘da yer alan modlar ise şu şekilde;

– Takım Modu (Team Competition),
– Virüs Modu (Viral Mode),
– Direniş Modu (Survival Mode)
– Kule Savunma Modu (Infiltration Mode),
– Av Modu (Hunting Mode),
– Tur Bazlı Mod (Humans Parasites),
– Ölüm Modu (Death Mode)

Takım bazlı PvP savaşları yapabildiğiniz bu modların bazılarında yapay zekaya karşı PvE ve PvPE savaşları da yapabiliyorsunuz. Elite Forces‘un güzel yanlarından biri ise 1gb. civarında bir kurulum dosyasına sahip olması.

Elite Forces Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Elite Forces Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

39 yorum yapıldı
Yorum Yaz!