Elite Forces 19 Temmuz’da Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Elite Forces 19 Temmuz'da Açılıyor! Poster
Elite Forces 19 Temmuz'da Açılıyor! Poster

DAO Games'in Türkçe MMOFPS oyunu Elite Forces kısa süreli beta sürecinin ardından 19 Temmuz'da oyun severler ile buluşuyor. Test sürecinde tespit edilen hata ve eksiklerin giderilmesiyle normal yayına geçmeye hazırlanan Elite Forces'da sürpriz etkinlikler yer alacak.
Faaliyet Tarihi:
19.07.2013

DAO Games’in yeni MMOFPS oyunu Elite Forces, 4 Temmuz’da başlayan kapalı beta testiyle oyun severler ile buluşmuştur. Başarılı bir test süreci geçiren Elite Forces 19 Temmuz saat 15.00’de hatalarından arındırılmış olarak yayına açılıyor.

Açılış şerefine 18-22 Temmuz tarihleri arasında Nova yükleyen herkese %25 Bonus Nova! Tamamen oyuncu odaklı bir politika izleyen DAO Games, Elite Forces‘ın açılışı şerefine cömert bir kampanya duyurdu: Nova yükleyen herkes %25 bonus kazanacak! 18 Temmuz saat 18.00’da başlayacak olan Nova kampanyası, 22 Temmuz 08.00’da sona erecek.

Ayrıca Beta katılımcılarına teşekkür etmek ve bu açılışı daha da anlamlı bir hale getirmek için, Beta süreci boyunca en çok ilgiyi gören, oyunun kadın karakteri Duda, tüm Beta katılımcılarına hediye!

Elite Forces Hakkında

Elite Forces, tamamen ücretsiz yeni nesil bir FPS deneyimi sunuyor. Konsol ve PC oyun deneyimlerinden bir farkı bulunmayan Elite Forces‘ın öne çıkan özellikleri şu şekilde:

Sınıflar ve Yetenekler: Elite Forces‘da 3 farklı sınıf bulunuyor: Komando, Özel Kuvvetler ve Destek Birimleri.
Seviye ve Rütbe Sistemi: Savaş alanında kendini kanıtlayan oyuncular seviye ve rütbe atlayacak, yeni yetenek ve güçlere kavuşacaklar.
Irklar: Elite Forces‘ta oyuncuları bekleyen birbirinden farklı bir düzineden fazla ırk mevcut.
Oyun Modları: Elite Forces oyuncularına, FPS klasikleri olan Takım ve Bomba Modlarının yanısıra Virüs Modu, Av Modu ve Direniş Modu gibi daha birçok PVP ve PVE modu sunuyor. Silah Modifikasyonu: Oyuncular oyun tarzlarına ve taktiklerine göre, kullandıkları silahlara farklı ekipmanlar uygulayabiliyorlar.

Nova Worlds Hakkında

City of Steam’in Dünya Lansmanı ile Türkiye’deki oyuncularla buluşan ve “Yeni Dünyalar” anlamına gelen Nova Worlds, Türkiye’deki en yeni oyun portalı olarak yüksek kalitede %100 Türkçe hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş uluslararası oyun platformudur www.novaworlds.com

DAO Games Hakkında

Oyuncu ruhundan anlayan ve eski oyuncular tarafından kurulmuş olan, Dubai merkezli DAO Games, Nova Worlds oyun portalı aracılığı ile oyunculara yüksek kalitede, yenilikçi ve ücretsiz bir oyun hizmeti vermeyi hedefliyor www.daogames.me

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.014


Yorumlar

1 yorum yapıldı