Everquest Next | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Everquest Next Poster
Everquest Next Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 32

Önemli Uyarı
SOE, Everquest Next oyununun tüm hizmetlerini 01-03-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer SOE oyunları.

Everquest’ın devamı niteliğinde olan Everquest Next, Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ve yakın zamanda yayınlanması beklenen sandbox MMORPG oyunudur. SOE’nin kendi ürünü olan Forgelight oyun motoru ile şekillenen Everquest Next çeşitli detaylara müdahale edebildiğiniz açık dünya haritaya sahip. Oyun önceki sürümüyle ortak karakter ve benzer özellikler içerse de hikaye ve oynanış olarak bir çok yeniliğe sahip.

Derinlemesine bir karakter yapılandırma sistemi bulunan Everquest Next‘de özel silah beceri ve yeteneklerinizi geliştirerek onlarca sınıf seçeneğinden dilediğinize dahil olabiliyorsunuz. Çoklu sınıf desteği yer alan oyunda bir den fazla sınıfa ait özelliklere sahip olmanız mümkün.

Görsel efektleriyle de dikkat çeken Everquest Next‘in en can alıcı özelliği ise haritada yer alan alan ve mekanların parçalanabilir olması. Anlık strateji geliştirmenize olanak sağlayan bu özellik sayesinde altınızdaki zemini delerek yerin altındaki başka bir mekana geçebiliyor veya kullandığınız köprüleri kırarak arkanızı sağlama alabiliyorsunuz.

Everquest Next Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!