Fragoria | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Bir çok farklı ülkede ve 14 ayrı dilde yayımlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Fragoria, 2 boyutlu ve yükleme yapmadan herhangi bir tarayıcıdan kolaylıkla oynanabiliyor.

Fragoria‘ya başlarken 10 farklı karakterden bir tanesini seçmeniz gerekiyor, bu karakterlerden her biri farklı hikayelere ve özelliklere sahip. Karakterden seçiminden sonra karakterinizi geliştireceğiniz araziyi belirlemelisiniz. Okyanus Adası, Kuzeydeki Düzlükler, Ölü Ülkeleri ve Çiçek Bahçesi ismindeki bu 4 ada farklı görünüm ve niteliklere sahip.

Fragoria‘da gelişmiş bir karakter yapılandırma ve görev sistemi bulunuyor. Client’li oyunlardaki benzerlerini aratmayan bu sistemler sayesinde karakterinizi en ince detayına kadar özelleştirebiliyor, çeşitli eşya ve silahlarla güçlendirebiliyorsunuz. GPS özelliği sayesinde ise görev yerlerini ve NPC’leri kolaylıkla bulabiliyor, böylece görevleri daha hızlı tamamlayarak karakterinizi kolaylıkla geliştirebiliyorsunuz.

Ayrıca birbirinden hızlı bineklerle gideceğiniz yere daha hızlı varabilirken, güçlü petler sayesinde PvE ve PvP savaşlarında düşmanlarınıza üstünlük sağlayabilirsiniz. Fragoria tarayıcı tabanlı olmasına rağmen bir çok özelliğiyle büyük boyutlu MMORPG oyunlarını aratmıyor.

Fragoria Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!