Gameglobe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Gameglobe Poster
Gameglobe Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Yok
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 21

Önemli Uyarı
Square Enix, Gameglobe oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Square Enix oyunları.

Oynadığınız oyunun haritasını kendiniz oluşturmak ister misiniz? Square Enix tarafından geliştirilen ve yayımlanan tarayıcı tabanlı macera oyunu Gameglobe size kendi hazırladığınız ortamlarda oyun oynama imkanı sunuyor. Kaliteli grafikleri ve kendine özgü içeriğiyle beğeni toplayan oyun henüz açık beta test yayınındayken 150.000’in üzerinde kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Irk ve sınıf seçiminin yer almadığı Gameglobe‘da karakterinizin cinsiyetini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Birbirinden farklı çok sayıda aşamadan oluşan oyunda korsanlar tarafından bir adaya hapsedilen karakter rolündesiniz. Hikayeye bağlı olarak ilk bölümde zindandan kurtuluyor, 2. bölümde hazine haritasını arıyor ve 3. bölümde denize açılarak hazineye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Tarayıcı üzerinden oynanmasına rağmen oldukça başarılı grafiklere sahip olan Gameglobe‘da zıplama, yüzme, itme, eşya alma/bırakma ve silah kullanma gibi çeşitli aksiyonlarda bulunmanız mümkün. Oyunda topladığınız paraları kullanarak karakterinize şapka, eldiven, ayakkabı, alt ve üst kıyafetin çeşitli aksesuarlar alarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Gameglobe‘u benzer oyunlardan ayıran en önemli özelliği ise kendi haritanızı yapabiliyor olmanız. Seviye atladıkça açılan yeni özellikler sayesinde su birikintilerinden binalara, ormanlardan dağlara ve düşman karakterlerden silahlara kadar bir çok detayı istediğiniz şekilde işleyerek harita haline getirebiliyorsunuz. Free2play hizmet veren Gameglobe cesur maceraperestleri bekliyor.

Gameglobe Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

9 yorum yapıldı