Generation Zero | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Generation Zero Xbox Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Generation Zero
145.00 TRY
-

Generation Zero Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Generation Zero
85.00 TRY
-
Steam Generation Zero
279.99 ARS
-
Steam Generation Zero
69.00 BRL
-
Steam Generation Zero
24.99 USD
-

İsveç merkezli AAA oyun geliştiricisi Avalanche Studios tarafından Apex oyun motoru ile geliştirilen Generation Zero, 1980’li yıllarda geçen aksiyon ve macera içerikli rol yapma oyunudur. PC’nin (Steam) yanı sıra Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında da boy gösteren oyunda tek başınıza ve 4 kişiyi destekleyen çok oyuncu modda ekip olarak ilerlemeniz mümkün.

Açık dünya haritaya sahip olan Generation Zero 1980 yılında İsveç’in kasabalarında esrarengiz şekilde kaybolan kasaba sakinlerinin gizemini konu alıyor. Gizemi çözmeye çalışan bir kasaba sakini rolünü üstlendiğiniz oyunda çok geçmeden nereden geldiği belli olmayan robotların izine rastlıyor ve çeşitli zorluktaki robotları yok ederek insanlara ulaşma yolunda ilerliyorsunuz.

Taktiksel yönüyle de dikkat çeken Generation Zero‘da düşmanların bazılarını doğrudan çatışarak yok edemeyeceğiniz için çeşitli yöntemlerle içlerine sızarak ve tuzak kurarak yok etmeniz gerekiyor. Kasabalarla insanlardan geriye kalan eşyaları toplayarak düşmanlara karşı kullanabilir, sahip olduğunuz silahları geliştirerek daha ölümcül hale getirebilirsiniz.

Kasvetli atmosferiyle her an tetikte kalmanızı sağlayan Generation Zero‘u toplam 4 kişiden oluşan bir takım kurarak arkadaşlarınız ile birlikte co-op modunda da oynamanız mümkün. Bu sayede eşya ve silah paylaşımı yaparak birbirinizi destekleyebilir ve zorlu düşmanlara karşı daha kararlı savaşabilirsiniz.

Generation Zero Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: 64bit Windows 7 (SP1)
İşlemci: Intel i5 Quad Core
Bellek: 8 GB
Depolama: 35 GB
Ekran Kartı: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 2GB VRAM / Intel Iris Pro 580
İşletim Sistemi: 64bit Windows 10
İşlemci: Intel i7 Quad Core
Bellek: 16 GB
Depolama: 35 GB
Ekran Kartı: nVidia GTX 960 / R9 280 4GB VRAMYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!