Global Strike | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Game321 tarafından yayımlanan Global Strike, yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir MMOFPS oyunudur. First Blood oyununun İngilizce versiyonu olan Global Strike, kullanıcı dostu arayüzü, 3D grafikleri, zengin içeriği ve kurulum gerektirmeyen yapısı sebebiyle her an, herhangi bir bilgisayardan kolaylıkla oynanabilmekte.

Şehir merkezi, çöl, tren istasyon, buzul, kale gibi çeşitli ortamların işlendiği farklı büyüklükteki haritalarıyla her zevke hitap eden oyunda, takım çatışması, bireysel çatışma, bomba kurma, mutasyon, boss savaşı gibi farklı kurguda bir çok oyun modu da bulunuyor. Harita ve mod seçeneklerinin yanı sıra özel karakterleri, zengin silah ve mühimmat seçenekleriyle de beğeni toplayan Global Strike, rütbe sistemi sayesinde de yüksek rekabet ortamı oluşturuyor.

Makinalı tüfek, tabanca, keskin nişancı tüfeği ve yakın mesafe silahıyla birlikte bomba çeşitlerinin de bulunduğu oyunda, çatışma esnasında üzerinizde bomba, bıçak, tabanca ve ağır silah bulundurabiliyorsunuz. Gelişmiş karakter ayarlarında bulunan slot seçenekleri sayesinde, farklı mod ve haritalar için 4 ayrı silah takımı oluşturabiliyor ve oyundayken bu takımlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Tarayıcı üzerinden oynanması sebebiyle client tabanlı MMOFPS’lere göre daha düşük performans gösterse de, içerdiği özellikler sayesinde Global Strike benzerlerine göre keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Global Strike Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

17 yorum yapıldı
Yorum Yaz!