Guardians of Ember | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Guardians of Ember Poster
Guardians of Ember Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
16+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 34

Önemli Uyarı
Gameforge, Guardians of Ember oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gameforge oyunları.

2003 yılında Tayvan’da kurulan, ürettiği oyunlar ile dünyanın bir çok bölgesinde önemli başarılara imza atan Runewaker’ın geliştirdiği ve tecrübeli oyun şirketi Gameforge tarafından oyun severlerin hizmetine sunulan Guardians of Ember (GoE), hack and slash kurgusuna sahip aksiyon MMORPG oyunudur.

Kara Şövalye, Korucu, Mühendis, Rahip, Sihirbaz ve Şövalye olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 6 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda 15. seviyeye ulaştıktan sonra ana sınıf dışında 2. bir sınıf seçerek karakterinizin daha gelişmiş özelliklere sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz.

58 ayrı bölge ve farklı zorluklarda 60’ın üzerinde zindanın yer aldığı Guardians of Ember‘de 100’ün üzerindeki günlük ve genel görev ile hem daha hızlı gelişebilir hem de çeşitli oyun içi eşyalara sahip olabilirsiniz.

PvE mücadelelerin yanı sıra Onur Arenası’nda 1vs1, 3vs3 ve 5vs5 PvP savaşların da yapılabildiği oyunda kendinize ait özel tasarım silah ve eşyalar yapmanız mümkün. 300’ün üzerinde karakter yeteneğiyle zengin bir kombinasyon sunan Guardians of Ember‘de limitsiz karakter özelleştirme seçeneği ile benzersiz görünümde karakterler oluşturabilirsiniz.

Oyunu benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri ise ev sistemi. Guardians of Ember‘de kendi evinizi tasarlayıp inşa edebilir ve diğer oyuncuların görmesini sağlayabilirsiniz.

Guardians of Ember Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Guardians of Ember Promo Kod / Beta Key


Toplam Kaydolma Sayısı : 822
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.047


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!