Hand of the Gods | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Tecrübeli oyun şirketi Hi-Rez Studios tarafından Enreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ve yayımlanan Hand of the Gods, yenilikçi özelliklere sahip gelişmiş 3D koleksiyon kart oyunudur. Aynı şirket tarafından geliştirilen MOBA oyunu Smite‘ı onlayanların yabancılık çekmeyeceği karakterlerin yer aldığı oyunda gerçek zamanlı strateji (RTS) unsurlarıyla gerçek oyunculara karşı sıra bazlı taktiksel mücadelelere giriyorsunuz.

Klasik kart oyunlarından farklı olarak seçmiş olduğunuz kartların temsil ettiği karakterlerle 3D ortamda bol efektli savaşlar gerçekleştirdiğiniz Hand of the Gods‘de sahip olduğunuz kart sayısını arttırarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Çok sayıda kart ve deste seçeneğinin bulunduğu oyunda Smite’a özel kostümler de yer almakta. 2018’de kart oyunları arasında üst sıralara yerleşmesi beklenen Hand of the Gods, gerek zengin içeriği, gerek görsel efektleri ve oyun içi dinamikleriyle strateji ve koleksiyon kart oyunu seven oyuncuların arşivinde yer almayı hak ediyor.

Hand of the Gods Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista (64 bit)
İşlemci: AMD A8 / Intel Core 2 Duo
RAM: 4 GB
HDD: 15 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 / Geforce GT
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5 2330 (3.0 GHz)
RAM: 4 GB
HDD: 15 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 555+
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı