Hell Blades | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Hell Blades Poster
Hell Blades Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 26

Önemli Uyarı
Bigpoint, Hell Blades oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Bigpoint oyunları.

Sesli pervaneler, ateş yüklü çatışmalar ve gerçeği aratmayan helikopter aksiyonları. İlk flash tabanlı multiplayer-helikopter-aksiyon oyunu seni heyecanlı helikopter savaşlarına götürecektir. Her seviye artışı ile kendine yeni dünyaların kapısını açacak ve orada bilgisayar yönlendirmeli rakipleri yenmeye çalışacaksın. Ve sadece bu kadar değil: Online oyunlar aynı zamanda binlerce kişi tarafından oynandığından, çok heyecanlı multiplayer savaşlarını beraberinde getirir.

Orjinaline sadık kalınmış helikopter yapısı
Her uçuş aracın çok yönlü güncelleme imkânları ve akıllı manevralar için birçok silahları, cephaneleri ve malzemeleri vardır. Online oyunlar, sıklıkla içerik geliştirme sunmakta ve bu sayede oyun eğlencesini artırmaktadırlar.

Silahlar, oyuncunun oyunda ilerlemesi ile birlikte dinamik olarak gelişirler, her seviye yeni senaryolar getirir, yeni misyonlar ve rakipler oyun ilerledikçe ortaya çıkar ve sadece en iyi helikopter pilotu oyundaki bütün helikopterlere sahip olabilir.

Orijinalini aratmayan helikopter modelleri, seni ayrıntılı savaş donanımları ile görev için bekliyorlar! Hava kuvvetlerine ait bir helikopter pilotu, korku tanımaz! Modern savaşın getirdiği zorlukları yenebilecek misin? O zaman PvP ve PvE savaşlarında saldırılara karşı koy. Savaş alanını iyi tanı ve savaşı kazanmaya çalış!

Hell Blades Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!