Hero Zero | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Playata Games tarafından geliştirilen tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Hero Zero, Türkçe dahil toplam 12 farklı dilde milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Europan Games Group tarafından yayınlanan oyunda ırk, sınıf gibi derinlemesine RPG unsurları bulunmamakta. Hero Zero‘da karakterinizin cinsiyetini ve görünüşünü belirledikten sonra onu kahraman yapacak ilk adımı atarak oyuna başlıyorsunuz.

Eğlenceli çizimleriyle dikkat çeken oyunda karakterinizi komik, şaşkın veya kızgın gibi farklı ruh hallerinizi yansıtan görünümlere sokabilirsiniz. Bornoz, delik çorap, bozuk cep telefonu, yırtık terlik, çamaşır ipi gibi sayısız ilginç eşyaların yer aldığı Hero Zero‘da bu eşyaları üzerinize alarak yeteneklerinizi arttırmanız mümkün. Oyunda yeteneklerinizi belirleyen 4 temel faktör bulunuyor, bunlar;

Güç: Rakibinize vereceğiniz hasarı etkiler.
Beyin: Kritik vuruş sıklığınızı etkiler.
Dayanıklılık: Rakibiniz size vereceği hasarı etkiler.
Sezgi: Ragibinizin darebesinden kaçış sıklığınızı etkiler.

Hero Zero‘da kullanabileceğiniz para, donut ve enerji olmak üzere 3 farklı kaynak yer almaktadır. Size verilen görevleri yerine getirerek, dövüşerek veya çalışarak para kazanabiliyorsunuz, dövüşebilmeniz ve görev yapabilmeniz için ise enerjiye ihtiyacınız olacak. Kazandığınız paralarla karakteriniz için çeşitli eşyalar alabilir bu sayede hem görüntüsünü hem de yeteneklerini farklılaştırabilirsiniz. Bazı görevlerden çıkan donutlar ise daha değerli eşyalar almak ve Hero Zero‘da çeşitli avantajlar sağlamak için kullanılabiliyor.

Hero Zero Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!