Karahan Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Mayn Games tarafından yayımlanan Karahan Online (Twelve Sky 2) Uzak doğu’da kavimlerin asırlardır süregelen mücadelesini konu alan bir MMORPG oyunudur. PvP yapısı ve savaş sistemiyle dikkat çeken oyunu diğer MMORPG’lerden ayıran kendine has özellikleri bulunmakta. İlginç silah ve zırh tasarımları, çeşitli ölümcül dövüş teknikleri ve birbirinden yetenekli evcil hayvanlarıyla Karahan Online, yakında açılacak olan “Orhangazi” isimli sunucusuyla daha fazla oyun severe daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor.

Kadim Gök Kavim, Azametli Yılan, Muhteşem Ejder ve Azgın Pars olmak üzere 4 kavmin bulunduğu Karahan Online‘ın dikkat çeken özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Kavim Oylaması
Kavim liderinin belirlendiği bu sistemde liderlik için aday olabilir veya oylarınızla kavim liderinin belirlenmesinde rol oynayabilirsiniz.

Karakol Savaşları
10. seviyeden sonra girilebilen karakol savaşlarında, kasabalarda bulunan stratejik öneme sahip karakolları kutsal taş yıkımı, işgal veya tümden yok etme gibi yöntemlerle ele geçirebilirsiniz.

İttifak
Kavim liderlerinin birbirleri arasında yaptığı barış anlaşmalarıdır. İttifak kuran kavimler birbirlerinin şehirlerini rahatlıkla ziyaret edebilir ve ticaret yapabilirler.

Zanaat Sistemi
Kavimlerin sahip olduğu ekipmanların seviyesini ve özelliklerini yükseltmesini, birleştirme ve geliştirme gibi değişiklikler yapmasını sağlayan sistemdir.

Karahan Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 98, XP, 2000, Vista
İşlemci: Pentium III 800 Mhz
RAM: 512MB
Grafik: GeForce FX 5200 veya Radeon 7600 64 MB
Direct: X 9.0c
Hard Disk: 3 GB (Client Boyutu: 3 GB)
İşletim Sistemi: Windows 98, XP, 2000, Vista
İşlemci: Pentium IV 2.4 Ghz
RAM: 1 GB
Grafik: GeForce FX 5600 veya Radeon 9550 128MB
Direct X: 9.0c
Hard Disk: 3 GB (Client Boyutu: 3 GB)
Karahan Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

24 yorum yapıldı
 • Aseal says:

  Oyun aslında süper geçen gün başladım ama şuan bırakmış durumdayım sabebi ise oyuncu olmamaması mesela40 49 savaşlarına sadece ben oluyorum leveliniz yok oyunda olanlar ise hemsi yüksek level eğer oynıcaksanız tek başınıza sıkılırsınız

 • seat says:

  oyun açılmış oyun nasıl arkadaşlar güzewlmi

 • kerem says:

  ben bu kayıt olduğum yerde ID yimi yazacam yoksa bana şifre verdinizmi?

 • Emrah says:

  Admin msn ye baktım spam ve ya junk envanterine düşmemiş onay linki rica etsem linki tekrar atar misiniz msn adresine

  • oyunkayit says:

   Karahan Online web sayfasında sağ üst kısımda yer alan “Giriş” bağlantısına tıklayın ve “Hesap ID / Şifre Yenileme” bölümüne girin. Açılan mavi pencerede “Aktivasyon Emailini Tekrar Gönder” sekmesi yer almaktadır.

 • Emrah says:

  Günaydın teşekkür ederim admin kusura bakma seni de akşam akşam rahatsız etmiştik ama…

 • Emrah says:

  oyun gmsi kim bilmiyorum ama üyelik aldım ben (zambax_36_21@hotmail.com) adresine 10 saat olacak neredeyse daha onay bildirimi düşmedi msn me lütfen yardımcı olun

Yorum Yaz!