LawBreakers | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
LawBreakers Poster
LawBreakers Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 117

Önemli Uyarı
Nexon, LawBreakers oyununun tüm hizmetlerini 14-09-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Nexon oyunları.

Kuzey Karolina merkezli oyun stüdyosu Boss Key Productions tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen LawBreakers, yayımcılığını Nexon’un üstlendiği yüksek rekabetli bir MMOFPS oyunudur.

Genelde free2play oyunlar ile bilinen Nexon bu geleneğini bozarak LawBreakers‘ı P2P olarak yayımlamayı planlıyor. Gerek kurgusu, gerek üst düzey grafik ve mekanikleriyle f2p oyunlara kıyasla oldukça ileri seviyede olan LawBreakers, Steam üzerinden de satın alınıp oynanabilecek.

Ayın tahrip edilmesiyle dünyada dengesiz sismik hareketler ve yer çekiminde düzensizlikle başlar. Yaşanan kaos ortamında ise düzeni korumaya çalışan Law ve bu düzensizliğin sürmesi için mücadele eden Breakers adında iki farklı taraf oluşur. Bu taraflar arasında yaşanan kıyasıya mücadeleyi konu alan LawBreakers; futuristik haritaları, ileri teknoloji silah ve mühimmatlarıyla yenilikçi bir oyun deneyimi sunuyor.

Havada süzülmenizi ve uzun sıçramalar yapmanızı sağlayan özel kıyafetlerin yanı sıra yakın dövüş ve uzun menzilli silahlarıyla yerde ve havada stratejik hamleler yapabilir, roketatar gibi tahrip gücü yüksek silahlarla tek seferde çok sayıda rakibi etkisiz hale getirebilirsiniz.

Farklı yeteneklere sahip karakterler ve çeşitli oyun modlarının yer alacağı LawBreakers şu an için sadece İngilizce dil desteğiyle hizmet veriyor.

LawBreakers Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı