Metro Exodus | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Metro Exodus Xbox Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Metro Exodus
180.00 TRY
-

Metro oyun serisinin 2019 yılında çıkan en yeni sürümü olan Metro Exodus aksiyonun katlanarak arttığı FPS oyunudur. 4A Games tarafından kendi üretimleri olan 4A Engine oyun motoru ile geliştirilen Metro Exodus Deep Silver yayımcılığında oyun severler ile buluşmakta.

PC, Xbox ve Playstation platformlarından oynanabilen oyun Steam arşivinde de yer almakta. 2036 yılında kıyamet sonrası bir atmosferde Rusya Moskova’daki metro tünellerinde hayatta kalmayı başaran bir kaç bin kişiden biri olarak başladığınız oyunda Spartalı bir guruba liderlik yaparak tünellerden kaçmaya ve zorlu Rusya ikliminde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenerek kurgulanan Metro Exodus‘da zorlu iklim koşullarının yanı sıra mutant yaratıklarla da mücadele edecek ve verdiğiniz kararlar ile takımınızın sürekliliğini ve kimi zaman takım arkadaşlarınızın hayatta kalıp kalmayacağını belirleyeceksiniz.

Metro Exodus‘de bulduğunuz materyaller ile kendi silahlarınızı yapmalı, mutant ve diğer tehlikelere karşı her an tetikte olmalı ve mermilerinizi çok dikkatli kullanmalısınız!

Metro Exodus Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4440 ve üzeri
Bellek: 8 GB
Depolama: 59 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7-4770k ve üzeri
Bellek: 8 GB
Depolama: 59 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / GeForce RTX 2060 / AMD RX VEGA 56
DirectX: Sürüm 12Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı