Minecraft Classic | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Mojang tarafından 2009 yılında geliştirilen ve kısa sürede tüm dünyada ilgi odağı haline gelen Minecraft’ın, ilk versiyonu olan Minecraft Classic artık ücretsiz! Microsoft tarafından satın alındıktan sonra sadece satın alındıktan sonra oynanabilen serinin 10. yıl şerefine çıkarttığı özel tarayıcı versiyonu hiç bir ücret ödemeden ve herhangi bir yükleme veya kurulum yapmadan oynayabiliyor.

Açmış olduğunuz oyuna özel üretilen bir bağlantı ile arkadaşlarınızı da davet edebildiğiniz Minecraft Classic‘i hem tek başınıza hem de gurup halinde oynamanız mümkün. Tüm özelliklerin kullanılabilir olmadığı bu sürümde çevredeki ham madde ve materyaller orijinaline kıyasla oldukça sınırlı durumda.

Size verilen belirli materyalleri kullanabildiğiniz Minecraft Classic‘de sahip olduğunuz materyallerin tamamını kısıtlama olmadan sınırsız sayıda kullanabiliyorsunuz. Harita ile ilgili sadece büyüklük seçimi yapmanıza izin veren bu sürümde Minecraft hakkında bilgi sahibi olmak isteyen yeni kullanıcılara test etme imkanı ve ilk sürümü oynama fırsatı bulan eski kullanıcılara nostalji yaşama imkanı verilmiş diyebiliriz.

Minecraft Classic Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!