NovaGun | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
NovaGun Poster
NovaGun Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Düşük
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 106

Önemli Uyarı
Consala, NovaGun oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Consala oyunları.

Jeneratörleri çalıştırın, silahların gücünü maksimuma çekin, cephaneleri doldurun ve atış yapmak için tetikte bekleyin! Consala tarafından geliştirilen ve yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Novagun’da size verilen uzay gemisiyle uçsuz bucaksız uzayda dolaşarak karşılaştığınız rakipleri yok etmekle görevlendirildiniz. Geminizin ve mürettebatınızın başına geçerek ne kadar yetenekli bir kaptan olduğunuzu gösterin!

Yeni teknolojiler geliştirerek yokedici silahlara sahip olabilir, oyunda yer alan çeşitli parçaları geminize entegre ederek daha dayanıklı ve güçlü olabilirsiniz. Ayrıca ihale özelliği sayesinde elinizdeki teçhizatı satışa sunmanız ve satıştaki malzemeleri uygun fiyatlara satın almanız da mümkün.

NovaGun‘da iki tip silahınız var. Atıcılar ve cephanelerden oluşan normal silah sisteminiz ve kalkanları delip geçen, düşmanlarınızın korkulu rüyası nova gun silahınız. Zor şartlarda tüm silahları aktifleştirerek en zorlu rakipleri bile yenebilirsiniz.

Filonuzla beraber yol alırken uzayın derinliklerinde sahipsiz kalmış eskilerin ihtişamlı ana gemilerine rastlayabilirsiniz. Bu devasa gemilere karşı yapacağınız toplu savaşı kazanırsanız geminin kontrolü size geçecek. NovaGun‘da kendi silah teknolojileriniz ve dronlar ile ana gemilerinizi donatıp savaşlarda bir üs olarak kullanabilecek ve üzerlerindeki bir dağ büyüklüğünde olan silahları kontrol edebileceksiniz.

Uzaktan taktik amaçlı torpido atarak düşmanda sürpriz etkisi oluşturabilir, ayrıca birbirinizi tamir etmek için katı nitrojen atabilirsiniz. Işın soğurucu sahibi olmanız sizi casusların kem gözlerinden koruyacak.

NovaGun, uzay gemisi modellerinden müziğine kadar %100 Türk gücü ve sermayesi ile 7 kişilik ekip tarafından 5 ayda yapılmıştır.

NovaGun Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

14 yorum yapıldı
 • erdal says:

  mrb novagun mu oynanacak oyun degil bi süre oynadım kaptanturk-era ün dedigigibi admin denilen sahsiyetin keyfi davranışları zaten oyuncuyu oyunu bıraktıyor ve oyunun girafikleri berbat işin yoksa bir iki karakter yaratıgı kes dur OYNANCAK OYUN DEGİL tavsiye etmem

 • Yakuo says:

  oynanabilirlik seviyesi çok kötü gerçekten hiç tavsiye etmem

 • Novagun says:

  Oyunumuzda gemiler başta olmak üzere grafiklerin çoğu değişmiştir.
  Oyuna tekrardan bakılıp değerlendirme talep ediyorum.
  Ve Oyunun yeni görsellerinin kullanılmasını istiyorum. Örnek; Sancaktar tasarımı

  Novagun uzay oyunu ile yeni bir maceraya atılmaya hazırmısınız?
  Kaptan pilot hemen geminin başına geç ve adını uzayın derinliklerinde herkese duyur.
  Hiç bir indirme yapmadan http://www.novagun.com adresine girerek oynamaya başlayabilirsin.
  Üstelik Novagun Uzay Oyunu %100 Türk yapımcılardan oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu. Gün geçtikçede geliştirilmeye devam ediyor.
  Oyundaki Türk motiflerini uzay gemilerinde ve galaksilerde çok rahat görebilirsiniz.
  Hemen oyuna kayıt ol ve Türklere bu alanda destek ver. Ayrıca hızlı olursan sıralamadaki yerini alabilirsin.

 • eerrtt says:

  pvp de artık var oyunda. oyunda da değişiklikler oldu. bir daha girmenizi öneririm

 • Ali Haydar says:

  Bişi söliyecem ben giriyorum kaydola “Oyuncu adın ve Email” var bunları yazıyorum başla diyorum ama kaydolurken şifre istemiyor yardımcı olun nasıl kaydolcam

Yorum Yaz!