OGame | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

200 milyonun üzerindeki kayıtlı kullanıcısıyla dünya çapında en çok oynanan online oyunlardan biri olma özelliği taşıyan OGame, onlarca faklı ülkede birçok farklı dilde oyunseverlere hizmet veriyor. Çıkardığı birçok oyunla ses getirmeyi başaran Gameforge’un ilk strateji oyunu olan OGame ilk kez 2002 yılında piyasaya sürüldü.

2010 yılında revize edilen OGame, yapılan güncellemeyle eski versiyonlarına göre çeşitli özellikler kazanmakla birlikte daha etkileyici grafiklere sahip oldu. Oyuna kayıt olduktan sonra ilk giriş yaptığınızda sistem sizi rastgele bir evrende oyuna başlatır. İlk yapmanız gereken temel binalarınızı kurup seviyelerini yükseltmek olacaktır. İleri seviye bina yapımında, teknoloji yükseltmede ve ordu (filo) hazırlama gibi durumlarda çeşitli madenlere ihtiyaç duyacaksınız. Bu madenleri farklı gezegenlerden temin edebilir veya saldırdığınız oyunculardan yağmalayabilirsiniz.

Tüm OGame evrenleri galaksi, sistem ve gezegen olmak üzere üç sınıflandırmadan oluşmaktadır. Her evrende 9 galaksi, her galakside 499 güneş sistemi ve her güneş sisteminde 15 gezegen bulunur. Oyunda farkı galaksilerdeki rakiplerinize filo gönderip saldırı düzenlemeniz mümkün, fakat galaksinin uzaklığına göre gönderim süreleri ve masraflarında artış olacaktır.

OGame Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!