Onraid | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Geliştirme ve yayımcılığını Rusya merkezli Pragmatix Ltd oyun stüdyosunun üstlendiği Onraid, 2D grafiklere sahip shooter MMO oyunudur. Tek başınıza oynayabileceğiniz ilerlemeli arcade modu, kendinizi geliştirebileceğiniz pratik modu ve gerçek oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz çok oyunculu modu bulunan Onraid, çılgın karakterleri ile keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Bayrak kapmaca ve bölge koruma gibi çeşitli mod seçenekleri sunan Onraid‘de takımınız ile birlikte mücadele ederek verilen sürede rakip takıma üstün gelmeye çalışıyorsunuz. Oyun sonrasında kazandığınız sandıkları açarak demir vb eşyalar elde edebiliyor ve rütbe mücadeleleri sonunda kazandığınız puanlar ile hem rütbenizi hem de sıralamanızı yükseltebiliyorsunuz.

Metal ve altın olmak üzere 2 farklı para birimi olan Onraid‘de metalleri yaptığınız maçlardan ve sandıklardan elde edebilirsiniz. Sahip olduğunuz metaller ile karakterinize yeni silahlar alabilir ve daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Karakter çeşitliliğiyle de dikkat çeken Onraid hem yakın dövüş, hem sıcak çatışma, hem de uzak mücadele için alternatifler sunuyor. Her biri farklı yetenek ve silahlara sahip olan karakterleri seviye atladıkça yeni ve daha güçlü silahlar ile donatabiliyorsunuz.

Kısa süreli maçları, eğlenceli karakterleri ve arcade mod seçeneğiyle kısa sürede oyun severlerin ilgisini çeken Onraid free2play modelde hizmet veriyor.

Onraid Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP SP2+/Vista/7/8 
İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
RAM: 4 GB
HDD: 800MB 
Ekran Kartı: 512 mb ve üzeri
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!