Point Blank PBST’de Final Zamanı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Point Blank PBST'de Final Zamanı Poster
Point Blank PBST'de Final Zamanı Poster

PBST 2019 büyük finali başlıyor! 5 Mayıs 2019 Pazar günü canlı yayınlanacak mücadelelerde takımlar 30.000 TL için yarışırken, izleyenler de 30.000 TL değerindeki hediyelerin sahibi olacak. Kazanan takım ise PBWC vizesi almaya hak kazanacak.
Faaliyet Tarihi:
05.05.2019

02.05.2019 – Point Blank PBST’de sezon sonu geldi çattı. Büyük finalle belirlenecek Türkiye Şampiyonu, Moskova’da düzenlenecek PBWC’ye (Point Blank World Championship) gidecek ve ülkemizi temsil edecek.

Yarı final ve final maçlarının oynanacağı karşılaşmalarda Revenant Gaming, Fireland, Spaceforce ve Keskin Esports Club karşı karşıya gelecek. Takımlar toplam 30.000 TL değerindeki nakit para ödülü için yarışırken, izleyiciler de 30.000 TL değerinde hediyelerin sahibi olacak. Maçlar 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 11:00’da Point Blank YouTube ve Facebook sayfalarından ve Point Blank Espor YouTube ve Facebook sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.

Azeri oyuncular arasında da oldukça popüler olan Point Blank’in Büyük Final kadrosu bunu yansıtır nitelikte oldu. Toplamda 20 oyuncunun katılacağı finalin 10 oyuncusu Türk, 10 oyuncusu da Azeri olacak. Beş Azeri oyuncuyla katılan Fireland hariç geri kalan üç takım Azeri ve Türk oyunculardan oluşuyor.

Point Blank’in global ligleri ve turnuvaları arasında özel bir yeri olan PBWC’de bizleri temsil edecek takım, Büyük Finalle birlikte belli olacak. Tüm espor severleri bizlerle birlikte bu heyecana ortak olmaları için ekranları başına bekliyoruz. Büyük Final karşılaşmaları ve 30.000 TL değerindeki izleyici hediyeleri, 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 11:00’da Point Blank ve Point Blank Espor’un sosyal medya kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

https://www.facebook.com/pbespor
https://www.facebook.com/pointblanktr
https://www.youtube.com/PointBlankTurkiye
https://www.youtube.com/pbespor

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 823


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı