Intel ESL Şampiyonası Finali Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Intel ESL Şampiyonası Finali Başlıyor! Poster
Intel ESL Şampiyonası Finali Başlıyor! Poster

Türkiye’nin en iyi CS:GO takımlarının heyecanla beklediği Intel ESL Türkiye Şampiyonası finalinde takımlar kış sezonunda performanslarını göstermek için kıyasıya mücadele edecek. "Yayıncılar Prolara Karşı" gösteri maçı ile aynı gül yapılacak final müsabakaları hakkında detaylı bilgi haberin devamında.
Faaliyet Tarihi:
05.05.2019

Intel ve ESL Türkiye’nin her yıl 2 sezon olarak düzenlediği Intel ESL Türkiye Şampiyonası, hem Türkiye’nin en iyi CS:GO takımlarını, hem de tüm oyun severlerin yakından tanıdığı ünlü yayıncıları 5 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşecek heyecan dolu bir günde bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en iyi CS:GO takımını belirleyecek olan şampiyonanın yanı sıra final sonrası gerçekleştirilecek gösteri maçında Türkiye’deki espor severlerin yakından tanıdığı, Opçin, Fabre, Despe, Calyx, Kerimhan gibi profesyonel kariyeri ile başarılara imza atmış isimler, Ferit “Wtcn” Karakaya, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Kübra “Miranda Kerry” Çamlıbel, Tuğkan “Elraen” Gönültaş ve Batu “Videoyun” Bozkan’dan oluşan ünlü 5’liye karşı eğlenceli bir gösteri maçı yapacak.

Türkiye’nin yeni CS:GO yıldızlarını keşfedeceğimiz heyecan dolu Şampiyona için ESL Türkiye Genel Müdürü Gökhan Kazar “Üçüncü senesine girdiğimiz Intel ESL Türkiye Şampiyonası, Türkiye’de hepimizin büyümesini istediği espor ekosistemi için en önemli organizasyonlar arasında yer alıyor. Kendilerini kanıtlamak ve finalden galip çıkarak global arenada Türkiye’yi temsil etmek için mücadele edecek olan iki takıma da bol şans diliyorum” diyerek turnuva hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Binlerce CS:GO severi heyecanla ekranları başına toplayacak Intel ESL Türkiye Şampiyonası, 2019 Kış Finalini 5 Mayıs Pazar günü saat 16:00’dan itibaren Dream TV’den, twitch.tv/esl_csgo_tr adresinden ve ESL Türkiye YouTube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 678


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı