Intel ESL GamerFest Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Intel ESL GamerFest Başlıyor! Poster
Intel ESL GamerFest Başlıyor! Poster

Türkiye'deki en iyi CS:GO takımlarının sabırsızlıkla beklediği ve yeteneklerini göstermek için kıyasıya mücadele ettiği Intel ESL Türkiye Şampiyonası'nın finali, aynı gün yapılacak olan Oyunun Yıldızları Ödül Töreni ile birlikte 11 Kasım’da Volkswagen Arena'da gerçekleşecek.
Faaliyet Tarihi:
11.11.2018

Intel ESL GamerFest oyun severleri, esporcuları, oyun dünyasının yıldız içerik üreticilerini 11 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek efsanevi bir günde bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en iyi CS:GO takımlarının heyecanla beklediği ve performanslarını göstermek için kıyasıya mücadele ettiği Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın 2. Sezonu’nu ile başlayacak festival espor izleyicilerini bir araya getirecek. Turnuvanın yanı sıra alanda gerçekleştirilecek sürpriz etkinlik, turnuva ve imza günü gibi etkinliklerle devam edecek Intel ESL GamerFest’te, gecenin finali Türkiye’nin en prestijli oyun ödülü olacak ‘Oyunun Yıldızları’ ile devam edecek.

Sene içerisindeki performanslarıyla dikkat çeken Twitch yayıncıları, espor oyuncuları ve takımlarının yanı sıra YouTube’un da ünlü kanallarının aday olduğu ‘Oyunun Yıldızları’ adayları gecede ödül alacak. Ödüllerin jürisinde ise Türkiye’nin başarılı sunucu ve analistlerinden Kaan Kural, ünlü aktör ve Twitch yayınlarından tanıdığımız Fırat Albayram, Uğur ‘Glandal’ Ülger gibi sektörün önemli isimler de yer alıyor. Gecenin sunuculuğunu da Can Sungur ve Batu ‘Videoyun’ Bozkan yapacak! Gecenin biletleri ise tribün 15 TL ve saha içi Epic bilet 25 TL ile indirimli fiyatlarla satışta.

Volkswagen Arena’da kapı açılışından itibaren gün boyunca oyunseverlerin pek çok etkinlik ile karşılaşacağı, farklı deneyim alanları ve ödüllü etkinlikler ile eğleneceği, aynı zamanda
ziyaretçilerin Türkiye’nin en ünlü Twitch ve YouTube yayıncıları ile bir araya gelip tanışma fırsatı bulacağı özel bir deneyim yaşatacak. Gece başlayacak şov ile 15 kategoride verilecek ödüller, oyun dünyasının yıldız isimlerinin yer alacağı görkemli bir ödül töreni ile 11 Kasım 2018 günü benzersiz bir heyecan yaşatacak.

Binlerce CS:GO severi heyecan ile ekranları başına toplayacak ve büyük final etkinliğinde ağırlayacak olan Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nı twitch.tv/esl_csgo_tr adresinden o gece tüm oyunseverlerin büyük ilgiyle izleyeceği Oyunun Yıldızları Ödül Töreni’ni ise canlı olarak Onedio.com üzerinden takip edebilirsiniz. Etkinliğin biletlerini avantajlı fiyatlar ile Mobilet üzerinden alabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili tüm detayları ve duyuruları instagram.com/eslturkiye ve instagram.com/oyununyildizlari sayfalarından takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.840


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!