2. Dünya Savaşı Point Blank’te! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
2. Dünya Savaşı Point Blank'te! Poster
2. Dünya Savaşı Point Blank'te! Poster

Sevilen MMOFPS oyunu Point Blank 2. Dünya Savaşı güncellemesine kavuştu! Dönemin atmosferini yansıtan yeni silahlar, karakterler ve haritaların yer aldığı bu güncellemeyle birlikte 2. Dünya Savaşı'na yön vermek için tek başınıza ya da ekibinizde oyundaki yerinizi alın!
Faaliyet Tarihi:
26.03.2019

22.03.2019 – 2. Dünya Savaşı içeriklerini oyunculara sunan yeni güncelleme 20 Mart’ta Point Blank‘te yerini aldı. “Harabeler” ve efsanevi Alman Gustav topundan adını alan “Gustav” isimli 2 yeni harita, taraf ülkelerin askeri kıyafetlerine bürünmüş karakterler ve tabii ki dönemin ruhunu en çok yaşatan silahlar Kar98, MP40, Thompson, SKS, STG44 ve M1819 Muharebe Bıçağı da oyunda yerini aldı.

2. Dünya Savaşı sadece içeriklerle değil aynı zamanda rekabet dengesinin de toparlandığı bir yama oldu. Dengeleme sürecinde oyundaki bazı silahlar ve eşyalar Point Blank’ten ayrılırken, kullanıcılar sahip oldukları içeriklerin yerine yenilerini elde etti. Eğer sizler de eski oyunlarımızdan biriyseniz hesabınızdaki değişikliklere ve yeni içeriklere göz atmayı unutmayın.
Dereceli sistemin ilk sezonu Beyaz Fırtına’nın da sonuna yaklaşan Point Blank’te yeni sezon Nisan ayında oyuncularla buluşacak. 3 aylık sürelerle dereceli sistemde kendilerini kanıtlayan oyuncular harika ödüllerin sahibi olacak.

2. Dünya Savaşı’nın gelişiyle birlikte özel etkinlikler de oyunda yerini aldı. 2. Dünya Savaşı haritalarında ve silahlarıyla oynayan oyuncular, etkinlik dönemi boyunca fazladan seviye puanları alacak ve ödüller kazanacak. 2. Dünya Savaşı ruhunu Point Blank’te tatmak ve eğlenceli etkinlikler için oyun severleri bekliyoruz!

Toplam Okunma Sayısı : 1.721


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!