Zula Kayıt Rehberi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula Kayıt Rehberi Poster
Zula Kayıt Rehberi Poster

Zula Oyun üzerinden yapılan Zula Kayıt işlemiyle ilgili ipuçlarını inceleyerek hızlı ve kolayca Zula'ya kaydolarak karakter oluşturabilir ve arkadaşlarınızla birlikte oynamaya başlayabilirsiniz. Zula kayıt rehberine yazı içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
16.03.2019

Türkiye’nin ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula’ya kayıt olmak artık çok kolay! Aşağıdaki adımları izleyerek %100 yerli FPS oyunu Zula‘ya kolayca kaydolabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

ZULA KAYIT OL | ZULA İNDİR

Zula Kayıt İpuçları

Zula kayıt işlemini gerçekleştirmek için öncelikle zulaoyun.com kayıt sayfasına girmeniz gerekmektedir. Hemen girmek için Zula Kayıt linkine tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan kayıt formunda doldurmanız gereken alanlar:

Zula Kayıt Rehberi

Zula Kullanıcı Adı

Kullanıcı adı minimum 4 karakter, maksimum 10 karakter olabilir. (örnek: oyunkayit)

Zula E-Posta Adresi

E-posta adresi şifre değiştirme ve kurtarma işlemlerinin yapılabilmesi için doğru yazılmalıdır. (örnek: bilgi@oyunkayit.com)

Zula Şifresi

Şifre sadece rakam veya sadece harften oluşmamalıdır, en az 1 harf ve 1 rakam içermeli ve Türkçe karakter içermemelidir. Şifreniz 6 karakterden az ve 12 karakterden fazla olamaz. (örnek: 1453fetih)

Yukarıdaki alanları doğru şekilde doldurduktan sonra “Kullanıcı Sözleşmesini ve Davranış Kurallarını okudum ve kabul ediyorum.” kutucuğunu işaretleyerek “HESABIMI OLUŞTUR” butonuna basabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 820


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı