Zula | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

2012 yılında kurulan yerli oyun stüdyosu MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayımlanan Zula, free2play modelde hizmet veren olan bir MMOFPS oyunudur. Ülkemizde geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula‘nın haritalarında coğrafyamıza ait bir çok detayı yansıtıyor olması, tanıdık mekanlarda rakip takımla çatışma düşüncesinin yanı sıra globalde de yayın yapacak olan bir oyunda Türkiye’den çeşitli mekanların yer alması gerçekten heyecan verici.

Vatansever asker ile istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo adında 2 düşman oluşumun yer aldığı oyunda farklı hikayelere sahip 20 ayrı karakter bulunmakta. Üsküdar, Nemrut, Safranbolu, Gaziantep, Uzjn göl, metro istasyonu ve düğün salonu gibi farklı büyüklüklerde ve gerçeğe uygun bir çok haritanın yer aldığı Zula‘da oldukça geniş bir mühimmat seçeneği de yer almakta.

E-spor alanında da organizasyon ve turnuvalar düzenleyen Zula her yıl büyük miktarda nakit ödül ve oyun içi hediye dağıtımı yapıyor.

Yoğun bir geliştirme sürecinden geçen ve geri bildirimler ışığında sürekli geliştirilmeye devam eden Zula, Türk oyun severlerin ihtiyaç duyduğu detayları karşılayarak Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu olma yolunda ilerliyor.

Zula Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Pentium 2.4 Ghz / Athlon 2500+
RAM: 512MB+
HDD: 2GB
Ekran Kartı: Geforce 5730 / Radeon 9003+
Direct X: 9.0c
İşlemci: Pentium 3 Ghz / Athlon 3500+
RAM: 1GB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: Geforce 600 / Radeon x600 (250MB)+
Direct X: 9.0c
Zula Promo Kod / Beta Key
İlgili Haberler


Yorumlar

251 yorum yapıldı