Zula TikTok Challange Devam Ediyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula TikTok Challange Devam Ediyor! Poster
Zula TikTok Challange Devam Ediyor! Poster

Yerli MMOFPS oyunu Zula, sosyal medyanın yeni fenomeni TikTok ile Türkiye'de düzenlenen ilk oyun etkinliğini hayata geçirdi. Oyun severlerin Zula videolarını yükleyerek katıldığı #tatildezuladayız TikTok Challange etkinliği 23 Ocak 2020 tarihine kadar devam ediyor.
Faaliyet Tarihi:
23.01.2020

Sosyal medyanın yeni fenomeni TikTok’la Türkiye’nin ilk oyun odaklı projesini hayata geçiren Zula, oyuncuları için yarı yıl tatilinde heyecanlı bir challange başlattı. TikTok challange kapsamında, Zula oyun videolarını #tatildezuladayız etiketiyle paylaşan kullanıcılar, en sevilen oyun içi eşyalarla dolu “TikTok Kasası”nı kazanacak. 23 Ocak’a kadar devam edecek challange kapsamında en fazla izlenen videoları çekenler arasından seçilecek 10 oyuncu, taraftarı olduğu espor takımının formasına sahip olacak.

InGame Group CEO’su Burak Gözalan, sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip olan Zula’nın bir yandan takipçi sayısı ve etkileşim anlamında bu alanı domine ederken, diğer yandan yeni kanallarla içerik dünyasını zenginleştirmeye ve Zula severlere farklı mecralardan ulaşmaya devam ettiğini kaydetti.

Burak Gözalan, “Zula şimdi de sosyal medyanın yeni fenomeni TikTok’la Türkiye’nin ilk oyun odaklı projesini hayata geçiriyor. Kullanıcıların ürettiği farklı içeriklerle 2019 yılında bir fenomen haline gelen ve Türkiye’deki kullanıcı sayısı gittikçe artan TikTok, oyun ve esporda da en fazla takip edilen alanlardan biri. Türkiye’deki oyun alanında ilk projesini Zula ile hayata geçiriyor. Sosyal medya Zula’nın çok güçlü olduğu bir alan. Zula severlerle yeni ve popüler mecralarda farklı projelerle buluşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

TikTok hesabı bulunan herkesin katılabileceği challange için Zula oyuncuları, oyun videolarını telefona kaydettikten sonra Tiktok uygulamasında #tatildezuladayız hashtag’i ile paylaşabilecek, hatta bu paylaşımlarını TikTok kütüphanesinden seçtikleri lisanslı müziklerle klip haline getirebilecek. Ayrıca www.tiktok.com sitesinden kullanıcı girişi yaparak Zula videoları doğrudan PC üzerinden de yüklenebilecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.465


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı