Princess Majestic Quest & Getaway Blast Ön Kayıt | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Princess Majestic Quest & Getaway Blast Ön Kayıt Poster
Princess Majestic Quest & Getaway Blast Ön Kayıt Poster

Başarılı mobil oyun geliştiricisi Gameloft Disney lisanslı 2 yeni oyununu duyurdu. Disney ve Pixar’ın ikonik karakterlerinin hikayelerini deneyimleyebileceğiniz Disney Princess Majestic Quest (Üçlü Eşleştirme) ve Disney Getaway Blast (Yapboz) hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
15.08.2019

İstanbul, 15 Ağustos, 2019 – Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, Disney Princess Majestic Quest ve Disney Getaway Blast’ın ön kayıt başvurularının açıldığını duyurdu. Yapboz, üçlü eşleştirme oyun severlerinin ve Disney hayranlarının özel ödüller kazanabilecekleri, Disney ve Pixar’ın ikonik karakterlerini, hikayelerini deneyimleyebilecekleri yeni mobil oyunlarına ön kayıt yaptırabilecekler.

Gameloft, ayrıca bu haberi kutlamak için yeni oynanış videoları ile oyuncuları bekleyen eğlenceye de ilk bakışta bulundu.

Disney Princess Majestic Quest, oyuncuları Jasmine, Belle ve diğer sevilen karakterlerin üçlü eşleştirme macerasına davet ediyor ve büyülü bir fırtınanın ardından yıkılan krallıklarını tekrar inşa etmek için göreve çağırıyor. Heyecan dolu macera hakkında daha fazla bilgi almak için, oyuncular yeni oynanış videosunu buradan izleyebilir.

Ön kayıt yaptıran her oyuncu, oyun bütün dünyada yayınlandığı zaman oyun içi para ve hızlandırıcı sahibi olmaya hak kazanacak!

Disney Getaway Blast, oyuncuları yepyeni bir bulmaca kaçış oyununda fantastik adaların olduğu yerlere götürecek. Oyun, popüler Disney ve Pixar karakterlerini yeni ve sevimli bir tarzda tanıtıyor ve hayranları tarafından bulmacalar eşliğinde sevilen karakterlerin koleksiyonlarının oluşturulmasını sağlıyor. Disney ve Pixar hayranları, yeni oynanış videosunu buradan izleyebilir.

Mickey Mouse, Belle, Stitch ve daha birçok sevilen karakterin koleksiyonlarını toplamak için, oyuncular Elsa’nın buz özelliği ve Cin’in üç dileği gibi muhteşem özellikleri kullanabilecekler.
Ön kayıt yaptıran her oyuncu ise, oyun bütün dünyada yayınlandığı zaman özel “Vacay Minnie” kostümünün sahibi olup, diğer oyun içi hediyeleri de almaya hak kazanacak!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.355


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!