Overwatch’tan Yeni Kostüm: Flying Ace | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Overwatch'tan Yeni Kostüm: Flying Ace Poster
Overwatch'tan Yeni Kostüm: Flying Ace Poster

Sevilen kahraman Winston için geçen yılki Overwatch Ligi büyük finallerinde tarih yazan London Spitfire takımının renklerinden oluşan Flying Ace kostümü oyuna ekleniyor. 29 Ağustos - 16 Eylül arası oyun içi mağazalardan satın alınabilecek olan kostüm hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
16.08.2019

16.08.2019 – Geçen yılın Overwatch Ligi Büyük Finallerinde (Overwatch League Grand Finals) adeta tarih yazan London Spitfire, bu büyük başarı şerefine Overwatch ekibi tarafından oyun içi bir kostümle ödüllendiriliyor. Sevilen kahraman Winston için gelen “Flying Ace” kostümü, 29 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında Overwatch’ın tüm sürümleri üzerinden 200 League Token karşılığında satın alınabilecek.

London Spitfire takımı 29 Temmuz’da Blizzard Entertainment’ın Irvine, California’da bulunan ofislerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Takım, Overwatch League yayın ekibiyle birlikte Irvine kampüsünü gezdi ve kostüm üzerinde çalışan geliştiricilerle sohbet ederek kendileri adına hazırlanmakta olan kostümü önceden görme şansı elde etti. Bu ziyaretle ilgili video ilk kez bu gece 01.30’da 4. hafta Stage 4 maçları öncesindeki Watchpoint programında yayınlanacak. Kaçırmamanızı öneriyoruz. Maçları ve programı OverwatchLeague.com ya da Twitch.tv/overwatchleague adreslerinden izleyebilirsiniz.

League Token’lar oyun içi mağazadan satın alınabildiği gibi Twitch üzerinden Overwatch maçları seyredilerek de elde edilebiliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.539


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!