RockShot Artık Türkçe! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
RockShot Artık Türkçe! Poster
RockShot Artık Türkçe! Poster

Gameforge'un yeni MMOTPS oyunu RockShot yenilenen içeriğiyle artık tamamen Türkçe! Erken erişim sürecine girdiği günden bu güne yapılan güncellemeler ile sürekli içeriği genişleyen RockShot yeni içeriklerin yanı sıra Türkçe dil desteğine kavuştu.
Faaliyet Tarihi:
06.07.2018

Çok oyunculu nişancı oyunu RockShot Steam’de Erken Erişim sürecine dahil olalı henüz bir ay oldu. Başlangıçta sadece İngilizce ve Almanca dil desteğiyle ücretsiz olarak sunulan oyun, oyunculara çılgın oyun modları, sıra dışı silahlar ve savaş alanında saf anarşi ile eşsiz bir eğlence vaat ediyor. Yayımcı Gameforge ve geliştirici Soleil şimdi bir adım daha ileri gidiyor ve çok sayıda yeni güncellemenin yanı sıra ek dil sürümlerini duyuruyor. RockShot yeni güncellemeyle birlikte artık Türkçe, Fransızca ve Lehçe dillerinde de oynanabilecek. Gameforge özellikle sofistike Türk toplumuna çok güveniyor ve olumlu geri bildirim yapmasını umut ediyor.

RockShot lansmanından bu yana yeni haritalar, yeni silahlar, ücretsiz yükseltmeler, etkinlik modları ve hediyeler de geliştirdi. Şu ana dek aşağıdaki özellikler eklendi veya yakında kullanıma sunulacak:

– Yeni haritalar: Eski Egemenlik, Acemi Birliği, Donanma Üssü ve Rocky Dağları
– 2018 Dünya Kupası için kostüm içeriği
– Yeni günlük giriş ve görev ödülleri
– Yeni etkinlik modu: Close Quarters
– Mod seçimi: Drill, RAID ve Etkinlikler
– Genişletilmiş dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe ve Türkçe

Geçmişteki güncellemeler ile sunucuların bağlantı sorunları düzeltildi ve eleştirilen “Pay to Win” içeriği kaldırdı ve iade edildi. Odak noktası artık oyuncuların ilerlemesi ve isteğe bağlı kozmetik ürünler. Bu konuda hemfikiriz: Oyuncular sadece yetenekleriyle de coşabilir!

Popüler ücretsiz oynanabilen çok oyunculu çevrimiçi oyunlar SoulWorker, Metin2 ve SKILL ile tanınan Gameforge takımı ve Ninja Gaiden ve Dead or Alive serisinin arkasındaki bazı geliştiricilerden oluşan Japonya menşeli stüdyo Soleil, tüm oyuncuları bu muhteşem oyuna ikinci bir şans vermeye ve bugün indirmeye davet ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.376


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!