RockShot | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Japonya merkezli oyun geliştiricisi Soleil tarafından geliştirilen RockShot, yenilikçi özelliklere sahip aksiyon dolu bir MMOTPS oyunudur. Tecrübeli oyun şirketi Gameforge tarafından Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayımlanan oyun Türkçe dil desteğiyle free2play olarak oynanabilmekte.

Yüksek tempolu bir oynanışa sahip olan RockShot‘ı diğer FPS oyunlarından ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi oynayacağınız haritayı kendinizin tasarlayabiliyor olması. Başlangıç noktalarından çukur ve yükseltilere kadar bir çok detayı kurgulaya bildiğiniz RAID modunda, rakip takıma karşı bölgenizi savunmak için mücadele ediyorsunuz.

Uzak mesafe çatışmalarına ek olarak yakın dövüş mekaniklerinin de yer aldığı RockShot zengin silah seçeneği de bulunmakta. Klasik kısa ve uzun mesafe silahlarına ek olarak yakın dövüşte kullanılabilen gitar gibi ilginç eşyalar da kullanmanız mümkün.

Yapay zeka desteğini fazlasıyla hissedeceğiniz oyunda taktiksel üstünlük kurmanızı sağlayacak taret, drone ve helikopter desteği gibi yenilikçi özellikler de barındıran RockShot, Steam üzerinden de oynanabilmekte.

RockShot Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit üzeri
İşlemci: Intel Core i3 2.0GHz+
Bellek: 4 GB
Depolama: 30 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX465 or later(1GB+)
DirectX: Sürüm 9.0
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit üzeri
İşlemci: Intel Core i7 2.4GHz+
Bellek: 8 GB
Depolama: 30 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX680 or later(2GB+)
DirectX: Sürüm 9.0
RockShot Promo Kod / Beta Key

İlgili Haberler

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.432
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.263


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!