SoulKing’e Yeni Bölüm ve Karakterler | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
SoulKing'e Yeni Bölüm ve Karakterler Poster
SoulKing'e Yeni Bölüm ve Karakterler Poster

Netmarble tarafından yayımlanan mobil RPG oyunu SoulKing, yeni içerikleriyle oyun severlerin taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Oyuna eklenecek olan bölüm 6 ile Aisha ve Kyle adındaki yeni karakterler hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.09.2016

Netmarble’ın mobil RPG oyunu SoulKing, son güncellemesinde Hikaye Modu’na eklediği Bölüm 6’yı ve yeni karakterleri oyun severlerin beğenisine sunuyor. Güncelleme ile beraber çeşitli etkinlikler de düzenleyen SoulKing, oyuncularına çok sayıda giriş hediyesi dağıtıyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble, mobil RPG oyunu SoulKing‘in yeni güncellemesinde Hikaye Modu’na eklediği bölüm 6 ile birlikte Aisha ve Kyle adındaki büyüleyici karakterleri oyuncularıyla buluşturuyor. Son güncellemesi şerefine etkinlikler de düzenleyen SoulKing, hem mevcut hem de yeni oyuncuları için farklı türde hediyeler sunuyor.

Saray’daki Hikaye Modu’na eklenen 6. Bölüm’de SoulKing, etkileyici içerikleri ile oyuncularına yeni maceraların kapılarını aralıyor. Son güncellemede bulunan Aisha ve Kyle adlı yeni karakterler sayesinde Soul King Karargahı’nda özel görevlere sahip olan oyuncular, Lonca Baş Düşman Savaşı’nda da yer alabiliyor.

Bunların yanında, Limit Kırma Sistemi’nde en yüksek seviyeyi 140’a çıkaran SoulKing, Ekipman Özelliği Değiştirme, Kahraman Deposu ve Oto Tekrarlama gibi özellikleri iyileştirerek oyuncularına kolaylık sağlıyor.

SoulKing, güncellemenin şerefine Ekim’e kadar sürecek ve oyuncuların harcadıkları elmas miktarı kadar Ruh Taşı kazanacakları Eski Elmaslar Ruh Taşı Oldu isimli etkinliği de düzenliyor. Elmas ürünlerinin Macera Dükkanı’nda yarı fiyatına satılacağı etkinlikte, Kahramanlar Salonu’ndan kahraman kiralayan oyuncular %20 indirim fırsatı yakalıyor.

Bir Netmarble Games alt şirketi olan FunnyPaw tarafından geliştirilen SoulKing, oyun içi satın alma seçenekleriyle tüm dünyada Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz indirilebilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.166


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!