WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması Poster
WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması Poster

Wargaming içerisinde yeni fikirler ve çözümlerin üretildiği inkübasyon merkezi WG Labs; Türk oyun geliştiricilerine yönelik düzenlediği ödüllü yarışma ile oyun geliştiricilerinin mevcut projelerini sınamalarına yardımcı oluyor. Para ödüllü yarışma hakkındaki tüm detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
03.03.2016

Wargaming’in inkübasyon merkezi WG Labs’in oyun geliştiricilerine yönelik yarışması Türk katılımcıları bekliyor.

03.03.2016 — World of… oyun serisiyle ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Wargaming, bugün itibariyle üçüncü parti geliştiricilere destek verdiği inkübasyon merkezi Wargaming Labs (WG Labs) tarafından düzenlenen Oyun Geliştiricileri Yarışmasını duyurdu. Şayet amatör ya da yarı profesyonel bir oyun geliştiricisiyseniz, bu yarışma tam da aradığınız fırsat olabilir. WG Labs, daha önce yayınlanmamış, en az alfa seviyesinde, çok oyunculu (multiplayer), PC ya da mobil platformlara yönelik oyunlarınızı bekliyor. İşin ucunda 10.000 Amerikan Doları ödül olması da cabası.

WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması size ekibinizin ve projenizin ne kadar güçlü olduğunu görme fırsatı vermenin yanı sıra projenizi daha önce birçok başarılı yapımda yer almış oyun geliştiricisine sunma ve onlardan geri bildirim alma şansı sunuyor.

WG Labs Ürün Yayın Müdürü Maxim Matveyko konuyla ilgili görüşlerini, “WG Labs’in önemli hedeflerinden biri de oyun yapmayı tutku haline getirmiş ekipleri motive etmek. WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması, dünyanın dört bir yanındaki geliştirici ekiplere ulaşmanın yanı sıra kazanan projeye 10.000 dolarlık destek vermemizi de sağlıyor” şeklinde belirtti.

O halde ne bekliyorsunuz? Yarışma başvuruları bugün itibariyle başladı ve Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Asya’dan katılımcılara açık. Son başvuru tarihi 30 Nisan!

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru kriterleri için Wg Labs web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.798


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı