Paragon | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Paragon Poster
Paragon Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 157

Önemli Uyarı
Epic Games, Paragon oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Epic Games oyunları.

1991 yılında kurulan ve hem oyunlarıyla hem de geliştirdiği Unreal Engine oyun motoruyla sektöre yön vermeye devam eden Epic Games, yeni oyunu Paragon ile mobA dünyasına adım atıyor.

PC’nin yanı sıra PS4 versiyonu da çıkacak olan Paragon‘da kahramanlarınızı 3.kişi kamera açısıyla kontrol ediyorsunuz. Oyunu diğer mobA’lardan ayıran en önemli özelliklerden birisi olan TP kamera açısı sayesinde haritayı kuş bakışı değil karakterinizin tam arkasından görüyor ve 3D olarak harita içerisinde hareket ederek savaşabiliyorsunuz.

Böylece TPS, RPG ve mobA keyfini aynı anda yaşayabildiğiniz gibi kahramanınızı çok daha iyi kontrol edebiliyorsunuz.

5 oyuncuya 5 oyuncu savaşlar yapabildiğiniz oyunda klasik 3 koridorlu haritalarda mücadele ediyor ve rakip takımın ana merkezini yok etmeye çalışıyorsunuz. Paragon‘da kahramanınızın yanı sıra minion, orman ve kule gibi stratejik ögeleri ne kadar iyi kullanırsanız zafere o kadar kolay ulaşabilirsiniz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunun free2play modelde hizmet vereceğini duyuran Epic Games, yaz aylarında açık beta sürecine başlamaya hazırlanıyor. Geliştirilme aşaması devam ettiği için henüz detaylı bilgi ve oyun içi görsellerin paylaşılmadığı Paragon hakkında güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Paragon Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

10 yorum yapıldı
 • mjbjbxc says:

  muhteşem bir site bayıldım

 • mjbjbxc says:

  acayip iyi

 • mjbjbxc says:

  süper site

 • Emre Aziz says:

  Oyun hala yapım aşamasında olduğu için sürekli çöküyor. Birde yetmiyormuş gibi maçı terkettiniz diye sürekli ban atılıyor. Her ban atıldığında süre 2 kat artıyor. Ayrıca bu oyuna Türkçe dil gelmeden yanına yaklaşmayın. Çok merak ediyorsanız girin görün. Türkçe’siz oynanmaz bu oyun.

  Birde oyun Ruslarla dolu. Eğer bir maçta Rus oyuncular sizin takımınızda yer alırsa bilin ki o maçı çoktan kaybetmişsinizdir.