Pirates: Tides of Fortune | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Plarium, Pirates: Tides of Fortune oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Plarium oyunları.

Plarium yayımcılığında Türkçe dil desteğiyle oyun severler ile buluşan Pirates: Tides of Fortune, herhangi bir yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz korsan temalı savaş ve strateji oyunudur. Kara sularda seyahat eden bir korsan gemisinin kaptanı rolünü üstlendiğiniz oyunda kendinize tayfalar bularak düşmanlarınıza korku salmak için mücadele ediyorsunuz.

Her oyuncunun kendine ait limanı ve küçük bir kasabası bulunan Pirates: Tides of Fortune‘ta rom, altın ve kereste gibi kaynaklar elde ederek bir taraftan tayfanızın ihtiyaçlarını karşılıyor, diğer taraftan da yeni binalar inşa ederek sahip olduğunuz yetenekleri yükseltmeye çalışıyorsunuz. Seviyenize göre daha büyük ve güçlü gemiler ile daha tecrübeli tayfalara sahip olabildiğiniz oyunda keşif turlarına çıkarak yeni limanlar keşfedebilir ve onları yağmalayarak ganimet elde edebilirsiniz.

İzleyeceğiniz stratejinin oldukça önem taşıdığı Pirates: Tides of Fortune‘da saldırgan bir tutum izleyerek çevrenizdeki tüm korsanlara savaş açabilir ve onları yağmalayabilir veya limanınızı savunma ağırlıklı geliştirerek gelen saldırıları zorlanmadan püskürtebilir ya da diplomasi yeteneğinizi kullanarak çevrenizde dostlar edinip ortak düşmanlara karşı toplu savaşlara yapabilirsiniz.

Pirates: Tides of Fortune Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.187


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!