Priston Tale 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Yedang Entertainment tarafından geliştirilen ve Fourge Entertainment tarafından yayımlanan ücretsiz bir MMORPG oyunu olan Priston Tale 2: The Second Enigma Türkçe dil desteğiyle hizmet veriyor. Unreal oyun motoru ile geliştirilen oyun göz alıcı grafikleriyle kısa sürede oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Bir dönem Gamerkraft ile Türkiye’de de yayımlanan oyun beklediği ilgiyi görememesi ve yayımcı firmanın hizmetlerini sonlandırması nedeniyle oyun severlere veda etmişti.

Priston Tale 2, 3 farklı karakter seçeneği (Morion, Tempskron ve Sophetio), etkileyici PvP yapısı, yüzlerce görev, çeşitli yeni eşyalar, beceri, detaylı birlik ve kapsamlı parti desteğiyle son hızla Türk oyuncuların gönlünü fethetmeye geliyor.

Priston Tale 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

13 yorum yapıldı
 • sedat says:

  zaten tüm en iyioyunlar kapanıyr nedense

 • metoxi says:

  sanırım bu ayın sonunda oyun kapanıyor duyurusu yapılmış oynayan arkadaşlarım vardı üzgünler firma yeni bi oyun çıkarıyormuş oyuncularını ona yönlendiriyor

 • BadFairy says:

  oyunu indiriyorum fakat ingilizce nasıl türkçe oynayacağız yada nasıl türkçe indireceğiz nette bakmadığım yer kalmadı nerdeyse yardım eermisiniz lütfen

 • arda says:

  priston tale 2 ye üye oldum onay kodu alamıyorum msnme needenn acaba:S

Yorum Yaz!