Roblox | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Oyuncular tarafından üretilen farklı tür ve konseptte binlerce oyundan oluşan Roblox evreni, aynı adı taşıyan Roblox Corporation tarafından geliştirilmiş olup 2006 yılından bu yana büyümeye devam etmektedir.

Detaydan uzak, basit grafikleriyle 3D ortamlarda her yaşta ve seviyede oyuncunun kolaylıkla oynayabileceği Roblox‘ta karakterinizi bir çok yönden özelleştirebilir, oyun içi alışveriş yapabilir, diğer oyuncular ile etkileşime geçebilir ve içerik üreterek oyuna katkıda bulunabilirsiniz.

Oyuna kayıt olduktan sonra giriş yaptığınız portaldan farklı türlerdeki oyunlardan dilediğinizi indirerek FPS ve TPS çatışmalara katılabilir, saklambaç oynayabilir, gelen saldırılara karşı hayatta kalmak için mücadele edebilir, diğer oyuncularla yarışabilir, hapishaneden kaçmaya çalışabilir ya da çeşitli araçlara binerek savaşabilirsiniz.

Oyunların yanı sıra arkadaş kulüpleri, guruplar ve oyun içi eşyalar alıp satabileceğiniz mağazaların yer aldığı Roblox, benzersiz kurgusuyla sürekli büyüyen bir içeriğe sahip.

Roblox Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

10 yorum yapıldı
Yorum Yaz!