ROHAN | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

YNK Interactive tarafından yayınlanan R.O.H.A.N.: Blood Feud, kaliteli grafiklere sahip, tempoyu yükselten müziklerle desteklenmiş keyifli bir MMORPG oyunudur. Zengin ve genişleyen içeriğiyle dikkat çeken oyunda gelişmeyi kolaylaştıran bir çok görev de bulunuyor.

R.O.H.A.N.‘da klasik MMORPG özelliklerinin dışında oyunu renklendiren çeşitli özellikler bulunuyor, bunlardan en sevileni ise “Hit List” özelliği. Bu özellik sayesinde PvP sırasında sizi öldüren rakip otomatik olarak karakterinizin “Hit List”ine kaydediliyor. Bu sayede tekrar canlandığınızda doğrudan rakibinizin yanına ışınlanabiliyor ve kaybolan tecrübe puanlarınızın intikamını alabiliyorsunuz 🙂

R.O.H.A.N.‘ın diğer farklarından biri de kasaba savaşları. Oyunda, ‘guilds’ olarak anılan gruplar R.O.H.A.N.: Blood Feud‘deki her kasabayı yönetme imkanına sahiptir. Diğer gruplar, kasabanın kontrolünü ele geçirmek için, kasabayı kontrol eden grupla sivil bir savaş içine girebilirler. Bunlara ek olarak, varlıkların ve zenginlerin yaptığı ticari takaslardan kesilen bir haftalık tüm vergiler kazanana verilir.

Human, Elf, Half Elf, Dekan, Dhan, Dark Elf ve Giant olmak üzere 7 benzersiz ırkın bulunduğu oyunda oldukça gelişmiş bir binek sistemi de bulunuyor. Bineklerin özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

– Karakterler bir binek üzerindeyken; bir savaşa giremezler, eşya alamazlar, skill ve iksir kullanamazlar.
– Binekler, bir zindana veya güvenli bir alana girilirken, veya kritik bir saldırıya uğranınca otomatik olarak bırakılırlar.
– Her ırk için 4 farklı çeşit olmak üzere toplamda 16 çeşit binek bulunmaktadır.
– Her binek 25%, 50%, veya 80% mobilite sağlar.

ROHAN Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000 SP 4,Windows98 SE
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 Ghz, AMD Sempron 2.0 Ghz
RAM: 512MB
HDD: 6.0 GB
Ekran Kartı: Geforce FX, Radeon 9600 128MB
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP SP2/Vista SP2
İşlemci: Pentium D 915 (2.8Ghz), AMD Athlon64-X2 3800 (2.0Ghz)
RAM: 2.0 GB ve üzeri
HDD: 6.0 GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 6×00, Radeon x600 256MB ve üzeri
DirectX: 9.0c ve üzeriYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!