SAO Legend | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

GameSprite yayımcılığında oyun severler ile buluşan tarayıcı oyunu SAO Legend, kurulum ve yükleme yapmadan oynanabilen free2play MMORPG oyunudur. Anime tarzı grafiklere sahip olan oyun görsel efektleri ve grafik kalitesi yönünden benzerlerine kıyasla sönük kalsa da, oynanabilirliği ve akıcılığıyla bu eksikliğini kapatıyor.

Swordsman, Ranger, Priest ve Knight olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 4 farklı karakterin yer aldığı SAO Legend‘de sadece Priest karakteri kadın olarak tasarlanmış. Klasik RPG sınıflarından Mage’in oyunda yer almaması da hem olumlu hem de olumsuz bir detay olarak değerlendirilebilir. Zira uzak mesafe ve AOE vuruşlarından dolayı özellikle yakın mücadeleyi seven sınıfların en sevmediği rakiplerden olan Mage’ler, bir çok oyuncunun vazgeçilmez seçeneği de olabiliyor.

Klasik RPG özelliklerinin bir çoğunu bulunduran SAO Legend‘da göze çarpan yenilikçi özelliklere yer verilmemiş. Verilen görevleri yerine getirerek karakterinizin seviyesini yükseltebilir, kazandığınız paralar ile yeni silah ve eşyalar alabilir, yardımcı mücevherler ile silah ve kıyafetlerinize ekstra güç katabilirsiniz.

PvP özellikleriyle de standardın dışına çıkmayan SAO Legend‘de karakterinizi yeterince geliştirdikten sonra gerçek oyuncular ile savaşabilir ve liderlik listesinde üst sıralara yükselmek için mücadele edebilirsiniz.

SAO Legend Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!