SoulWorker | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli oyun şirketi Lion Games tarafından Vision Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve Avrupa ile Kuzey Amerika yayın hakları Gameforge tarafından satın alınan Soul Worker, anime görsellere sahip aksiyon MMORPG oyunudur. Büyük bir yıkımın yaşandığı gelecek kuşağı konu alan oyunda Japon anime unsurlarına sıkça rastlamak mümkün.

Gelişmiş bir PvE içeriğine sahip olan Soul Worker‘de farklı zorluklarda 100’ün üzerinde zindan ve bu zindanların sonunda zorlu bosslar yer alıyor. Zengin görev seçeneği ve barındırdığı TPS özellikleriyle keyifli bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyen Soul Worker, benzersiz “duygu” özelliğiyle diğer MMORPG’lerden ayrılıyor. İntikam, üzüntü, sevinç, çılgınlık gibi duygusal reaksiyonlar gösterebilen karakterler, bu özellikleri sayesinde yaşadığı duygulara bağlı olarak farklı aksiyonlarda bulunabiliyor.

Sınıf yapısı itibariyle de benzerlerinden farklılık gösteren Soul Worker‘da Silahşör, Kılıçşör, Orakşör ve Uğuldayan Gitar olmak üzere, her biri benzersiz yeteneklere sahip 4 ayrı karakter sınıfı yer alıyor.

PvE’nin yanı sıra PvP özellikleriyle de öne çıkan oyunda klan ve bölge savaşlarına ilave olarak her oyuncunun birbirine saldırabildiği 6.mıntıka isimli bir de özel bölge yer alıyor. Zorlu yaratık ve bossların da yer aldığı bu bölgede hem seviye atlayabiliyor hem de PvP savaşları yapabiliyorsunuz.

Zanaat ve ev sistemi de sunan Soul Worker‘da sahip olduğunuz materyaller ile yeni eşyalar elde edebilir, kendinize bir arsa alıp buraya evinizi inşa edebilir ve bu evi istediğiniz şekilde döşeyebilirsiniz. Anime görsellerinin yanı sıra sunduğu zengin içerik ve 3. şahıs nişancı özellikleriyle benzersiz bir oyun deneyimi vadeden Soul Worker, özellikle anime ve aksiyon severlerin denemesi gereken bir oyun.

SoulWorker Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Core 2 Duo ve üzeri
Ekran Kartı: GeForce GTX 680 ve üzeri
RAM: 8 GB
HDD: 10 GB
İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!