Summoner’s Legion | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Summoner's Legion Poster
Summoner's Legion Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 12

Önemli Uyarı
R2Games, Summoner's Legion oyununun tüm hizmetlerini 28-02-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer R2Games oyunları.

Global oyun yayımcısı R2Games aracılığıyla oyun severler ile buluşan Summoner’s Legion, tarayıcı üzerinden oynanabilen free2play koleksiyon kart oyunudur. Kendine özgü çizimleri, çok sayıda kart ve yetenek seçeneğinin yanı sıra simüle edilmiş savaş sahneleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunan Summoner’s Legion, görsel efekleri ve zengin taktiksel kurgusuyla benzerlerinden ayrılmayı başarıyor.

Sahip olduğunuz savaşçı sayısına göre aynı anda 3 koridora kadar savaş yapabildiğiniz oyunda elinizdeki kartları doğru düşmana karşı doğru zamanda kullanmanız büyük önem taşıyor. 9 farklı kart türü bulunan Summoner’s Legion‘da; Ranger, Warrior, Mage ve Priest olmak üzere toplam 4 farklı sınıf yer almakta. Uzaktan atış yapabilen okçulardan, hızlıca rakibe yaklaşabilen süvarilere, yakın dövüş yapabilen şövalyelerden, sinsice büyü yapan büyücülere kadar sınıflara özel bir çok kart sayesinde kendi taktiğinizi belirleyerek rakiplerinizi yok etmeniz mümkün.

Savaş alanına sürebileceğiniz kartların yanı sıra belirli aralıklar ile kullanabileceğiniz süper güçlerin de yer aldığı Summoner’s Legion‘da bu güçleri kullanarak kendi kartınızın hasarını onarabilir ya da doğrudan rakip kartlara yüksek hasarlar verebiliyorsunuz. Yükseltme sistemi sayesinde ise sahip olduğunuz kartların seviyesini yükselterek özelliklerini arttırabilir ve rakiplerinize daha fazla hasar verebilirsiniz.

Summoner's Legion Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!