Supernova | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Supernova Poster
Supernova Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
16+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 104

Önemli Uyarı
Bandai Namco, Supernova oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Bandai Namco oyunları.

Primal Game Studio tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından yayımlanan Supernova, MOBA kurgusunun gerçek zamanlı strateji (RTS) ile birleştiği kaliteli bir yapım olarak dikkat çekiyor. Bilim kurgu ögelerinin sıkça kullanıldığı Supernova‘da insan ırkı ile dünyayı istilaya gelen uzaylıların savaşı konu alınmakta. İçeriği ve mekanikleriyle piyasadaki MOBA’lardan bir adım öne çıkan oyun kompleks yapısı sebebiyle tecrübe sahibi oyunculara hitap ediyor.

Şu an için benzersiz yeteneklere sahip 12 ayrı commander (şampiyon) seçeneği sunan oyunda robot, cyborg, insan ve yaratık gibi farklı türde commanderlar bulunuyor. Harita dokusu, oyuna dahil edilebilen kara/hava araçları ve karakter yapısıyla StarCraft hissiyatı veren Supernova, minyon kurgusuyla da benzerlerinden ayrılıyor.

Bir çok yönden özelleştirilebilen minyonlar belirli aralıklarda belirli seviyelerde dalgalar halinde değil tamamen sizin yapacağınız hamleler ile geliştirilebilen bir yapıda ve sıklıkta oyuna dahil oluyor. Doğru geliştirmeler ile rakibinizin kabusu haline getirebileceğiniz minyonlarınız bu yönüyle stratejik açıdan büyük önem taşıyor.

Free2play modelde hizmet verecek olan Supernova şu an için geliştirilme sürecinde. Oyun ile ilgili güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Supernova Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel Dual Core 2+ GHz CPU
RAM: 2GB
HDD: 3GB 
Ekran Kartı: Shader v3.0 vertex texture destekl 512 MB
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel Dual Core 3+ GHz / Quad Core CPU
RAM: 4GB
HDD: 3GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 470 ve üzeri vertex texture destekli 1GBYorumlar

3 yorum yapıldı
 • Okan says:

  Burada açık beta yazıyor oyunu indiriyorum açık beta yakında başlıyor yazıyor dalga mı geçiyosunuz ya

  • oyunkayit says:

   Merhaba Okan,

   Yayıncı firmanın, daha önceden duyurmuş olduğu açık beta tarihlerinde değişiklik yaptığını öğrendik. Tanıtımda gerekli düzenlemeler yapıldı, aksaklık için özür dileriz.

 • ANIL says:

  bu oyun çımaz kardeş 3 yada 2 yıldır kapaı beta da olan oyunlar eğer açılmıcaksa bizi yorma kapalı betadan kaldır oyunları

Yorum Yaz!