Team Fortress 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Geliştirdiği oyunlar ile sektöre yön veren tecrübeli oyun şirketi Valve tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Team Fortress 2, Steam platformu üzerinden free2play modelde yayımlanmakta. Kendine has çizimleri, eğlenceli karakterleri ve güncel içeriğiyle beğeni toplayan TF 2, P2P olarak piyasa ilk çıktıktan sonra F2P’e geçiş yapan nadir oyunlardan bir tanesi.

Detaylı eğitim ve offline alıştırma modları sayesinde her seviyedeki oyuncunun kolaylıkla adapte olabildiği Team Fortress 2‘de farklı oyun tarzına sahip oyuncular için çeşitli alanlarda uzmanlaşmış toplam 9 ayrı karakter sınıfı yer almakta. Arena, Kontrol Noktası, Tepenin Hakimi, Bayrak Kapmaca, Yük Vagonu gibi çok sayıda mod seçeneğinin yer aldığı TF 2’de farklı kurgulardaki oyunlara dahil olabilirsiniz.

Karakter özelleştirme sistemiyle de dikkat çeken Team Fortress 2‘de sahip olduğunuz karakterin görsel özellikleriyle oynayabilir ve çeşitli aksesuarlar kullanmasını sağlayabilirsiniz. Özetlenecek olursa TF 2 Zengin silah seçeneği ve keyifli oyun dinamikleriyle FPS seven her oyuncunun test etmesi gereken kaliteli bir oyun.

Team Fortress 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win7 (32/64-bit)/Vista/XP
İşlemci: 1.7 GHz +
RAM: 512 MB
HDD: 25 GB
DirectX: Sürüm 8.1
İşletim Sistemi: Windows 7 (32/64-bit)
İşlemci: Pentium 4 (3.0GHz+)
RAM: 1 GB
HDD: 25 GB
DirectX: Sürüm 9.0cYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!