Unturned | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

17 yaşındaki Nelson Sexton tarafından Kanada’da kurulan Smartly Dressed Games’in ilk oyunu olan Unturned, Steam üzerinden free2play olarak yayımlanan MMO türünde hayatta kalma temalı bir aksiyon oyunudur. Unity ile geliştirilen oyun grafikleriyle her ne kadar efsane sandbox oyunu Minecraft‘ı hatırlatsa da kendine has içerikleri ve kurgusuyla bu kalıptan kurtulmayı başarıyor.

Tank, helikopter, 4×4, uçak, traktör ve otobüs gibi bir çoğu kullanılabilir çok sayıda aracın yer aldığı Unturned‘da crafting sistemi sayesinde sahip olduğunuz eşyaları kullanarak yeni eşya ve silahlar elde edebilir, bunları gerçek oyuncularla ve zombilerle savaşırken kullanabilirsiniz.

Çeşitli görevler ile donatılmış olan PvE sunucularda modunda bir taraftan verilen görevleri yerine getirmeye çalışırken bir taraftan da farklı güçlerdeki zombilerle savaşarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. Buradaki en önemli özelliklerden biri ise tek başına oynamak zorunda olmamanız, diğer oyuncularla bir araya gelerek birbirinize zarar vermeden güçlerinizi birleştirebilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz.

PvP sunucularda ise farklı temada ortamların yer aldığı Unturned‘da devasa haritalarda gerçek oyunculara karşı taktiksel üstünlük sağlayarak hayatta kalmaya ve elde ettiğiniz eşyalar ile gücünüzü arttırmak için mücadele ediyorsunuz.

Unturned Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
İşlemci: 2 GHz
RAM: 4 GB
HDD: 1 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: 3 GHz
RAM: 8 GB
HDD: 4 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!