War of the Immortals | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Perfect World, War of the Immortals oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Perfect World oyunları.

Perfect World tarafından geliştirilen ve yayımlanan action MMORPG oyunu War of the Immortals, Uzak Doğu ve Norveç efsanelerine dayanan güçlü hikayesiyle dikkat çekiyor. Şirketin önceki oyunu olan Battle of Immortals‘ın oyuncu istekleri, gelişen ve değişen oyun ihtiyaçları doğrultusunda sınıf, pet, binek gibi bir çok yönden geliştirilmiş versiyonu olan War of the Immortals, 2011’in son çeyreğinden bu yana yayınına devam ediyor.

War of the Immortals‘da; Harbinger, Berzerker, Champion, Heretic, Magus, Duelist, Enchantress, Ranger ve Slayer olmak üzere benzersiz 9 farklı sınıf yer almakta. Her sınıfın kendine özel giysileri, skilleri ve binekleri ve yetenekleri bulunuyor. Oyunun en ayırt edici özelliği pet sistemi diyebiliriz.

War of the Immortals‘da öldürdüğünüz neredeyse tüm mobları pet olarak bünyenize alabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Tabi böyle bir sistem size MMORPG piyasasına göre sınırsız diyebileceğimiz miktarda pet sağlıyor.

Epic tarzı ve sanatsal grafiklerinin yanı sıra efsanelere dayalı bir hikayesiyle ön plana çıkan oyun, çok sayıdaki sınıf seçeneği ve benzersiz pet sistemiyle diğer MMORPG’lerden bir adım öne çıkıyor. Oyuncuyu zaman zaman rahatsız eden kamera bakış açısı ve zorluk seviyesinin yeterli düzeyde olmaması ise War of the Immortals‘ın olumsuz yönü olarak sayılabilir.

War of the Immortals Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows (R) Vista/ XP/2000
İşlemci: Pentium Dual core 2.1X
RAM: 1GB
HDD: 10GB
Ekran Kartı: GEFORCE 4600GT 256MB
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: Windows (R) Vista/ XP/2000
İşlemci: Pentium Dual core 3.0
RAM: 3GB
HDD: 20GB
Ekran Kartı: GEFORCE 9800GT 512MB
DirectX: 9.0c ve üzeriYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!