Warface | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

FarCry isimli ilk FPS oyunuyla tüm dünyada adını duyuran Crytek firması tarafından CryEngine 3 oyun motoruyla geliştirilen Warface, firmanın ilk MMOFPS oyunu olma özelliğini taşıyor. AAA reytingine sahip olan oyunun yayıncılığını da Crytek üstlenmekte. Ücretsiz (free2play) olarak hizmet veren Warface‘i EU ve US sunucularında sorunsuz oynayabilirsiniz.

Yakın gelecekte geçen Warface‘de PvE ve PvP oyun seçeneği bulunmata, bu sayede hem gerçek rakiplere karşı aksiyon dolu savaşlar yapabilirken hem de takımınızla birlikte yapay zekaya karşı zorlu mücadelelere atılabiliyorsunuz. Modern silah ve mühimmatların yer aldığı oyunda Rifleman, Medic, Engineer ve Sniper olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 ayrı sınıf bulunuyor. Çeşitli mod seçenekleri, zengin hikayesi, geniş haritaları ve gerçekçi kaliteli grafikleriyle başarılı bir grafik çizen Warface‘in akıcı oynanışı da benzerlerinden bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Rusya’da 3 milyonun üzerinde oyuncuya ulaşan Warface‘in Avrupa ve Amerika oyun sunucuları için alınan ön kayıt sayısının ise 1 milyona yaklaştığı söylenmekte. Warface ile ilgili güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Warface Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

46 yorum yapıldı
Yorum Yaz!