Wild Terra | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Wild Terra Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Wild Terra
24.99 TRY
-
Steam Wild Terra
179.99 ARS
-
Steam Wild Terra
399.00 RUB
-
Steam Wild Terra
29.99 BRL
-
Steam Wild Terra
14.99 USD
-

Rusya merkezli oyu stüdyosu Juvty Worlds tarafından geliştirilen ve yayımlanan sandbox MMO oyunu Wild Terra, 2014 yılında geliştirilmeye başladı ve 2016 yılından bu yana çeşitli test süreçlerinden geçmeye devam ediyor. Bir çok oyuna ilham veren Ultima Online’a benzerliğiyle dikkat çeken Wild Terra, Steam üzerinden de oynanabilen hayatta kalma kurgusuna dayalı p2p bir oyun.

İlkel çağlarda medeniyetten uzak bir atmosferde üzerinizde bir bez parçasıyla başladığınız oyunun devasa açık dünya haritasında dolaşarak işe yarar malzemeler toplayarak işe başlıyorsunuz. Gelişmiş kraft sistemine sahip olan Wild Terra‘da elinizdeki malzemeleri birleştirerek çeşitli eşyalar elde etmeli ve bu eşyalar yardımıyla yaşam alanı inşa etmelisiniz.

İlk aşamada çevredeki küçük hayvanları öldürerek beslenme ihtiyacınızı karşıladığınız oyunda karakterinizi geliştirdikçe sahip olduğunuz yetenekleri kullanarak tarla vb alanlarda kendi yiyeceğinizi yetiştirebilirsiniz. Haritada yer alan vahşi hayvanları evcilleştirmenize de olanak tanıyan Wild Terra, bu sayede daha dayanıklı ve daha hızlı bir karakter elde etmenizi sağlıyor.

İlkel hayattan medeniyete doğru ilerlediğiniz oyunda açlık ve yorgunluğun yanı sıra çevredeki tehlikelere karşı önlem almalısınız. Diğer oyuncuların sahip olduğu ev, tarla gibi alanları yağmalayabildiğiniz Wild Terra‘da sizin bölgenize gelebilecek yağmalara da her an hazırlıklı olmanız gerekiyor. Yakın çevrenizdeki komşularınızla iyi geçinerek birlik olmanız daha hızlı ve güvenli bir acemilik dönemi geçirmenize yardımcı olacaktır.

Wild Terra Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: 2 GHz Dual Core
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 512 MB, WebGL desteği
DirectX: 9.0c
HDD: 300 MB
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 1 GB, WebGL desteği
HDD: 300 MB
İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı