Wildstar | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

NCSoft yayımcılığında oyun severler ile buluşan Wildstar, aynı şirketin iştiraki olan Carbine Studios tarafından kendi ürettikleri bir oyun motoru ile geliştirilen bilim kurgu temalı MMORPG oyunudur. İlk olarak Haziran 2014’te P2P modeli ile sektöre giriş yapan oyun, yaklaşık bir yıl sonra ödeme modelinde değişiklik yaparak yoluna free2play olarak devam etme kararı aldı. AAA kalite derecelendirmesine sahip olan Wildstar, yüksek kalitedeki grafikleri ve oyun mekanikleriyle devam eden süreçte F2P dünyasında dengeleri değiştirecek gibi gözüküyor.

Oyun evreninin meşhur gezegeni olan Nexus’ta geçen Wildstar; kendilerine yeni yerleşim yeri arayan Exiles ile, galaksinin istilacı imparatorluğu Dominion arasında geçen kıyasıya mücadeleyi konu alıyor. Nexus’ta yaşamlarını sürdüren çeşitli canlıların ve uzay korsanlarının da dahil olduğu bu hikayede, hakimiyet mücadelesinin yanı sıra eski zamanlarda gezegende yaşamış olan yüksek teknolojiye sahip Eldan ırkına ait kalıntıları takip ediyor ve kaderinizi değiştirecek kayıp teknolojiyi bulmaya çalışıyorsunuz.

Her iki taraf için de 4 farklı ırk seçeneğinin yer aldığı Wildstar‘da; göçmen, kaşif, asker ve bilim adamı olmak üzere 4 ayrı path ve benzersiz yeteneklere sahip 6 farklı karakter sınıfı bulunmakta.

Devasa dünyası ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Wildstar‘ı benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi de “ev” sistemi. Ev sistemi sayesinden topladığınız eşyalar ile kendi evinizi inşa edebilir, içerisini istediğiniz şekilde dekore edebildiğiniz gibi dış görünüşünü de özelleştirebilirsiniz. Evin yanı sıra bahçe, tarla, değirmen gibi birimler de oluşturabildiğiniz oyunda, yer yüzündeki alanı işgal etmemek için kendi arazinizi uçan adaya dönüştürerek yaşamınıza devam ediyorsunuz.

Hem PvP ve PvE savaş deneyimi, hem de sürekli güncellenen zengin içeriğiyle keyifli bir oyun deneyimi sunan Wildstar, RPG seven her oyuncunun mutlaka tecrübe etmesi gereken başarılı bir oyun.

Wildstar Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium Core2Duo 2.4, AMD Phenom X3 2.3
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 3850
RAM: 4 GB
HDD: 30 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista (64bit) ve sonrası
İşlemci: i5 Quad Core 2.66GHz+, AMD Phenom II X4 3GHz+
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 5830
RAM: 8 GB
HDD: 30 GBYorumlar

Henüz yorum yapılmadı