Wizard101 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çocuk ve yetişkinlerin keyifle oynayacağı macera oyunu Wizard101, aile bireyleriyle birlikte oynanabilecek nadir MMORPG oyunlarından birisi olma özelliğini taşıyor. KingsIsle Entertainment tarafından yayımlanan Wizard101‘e büyü öğrencisi olarak başlıyor ve 7 büyü okulundan birini seçerek çeşitli formüllerden oluşan ilginç ve güçlü büyüleri yapmayı öğreniyorsunuz.

Büyü eğitimi sırasında size verilen tehlikeli aynı zamanda eğlenceli görevleri yerine getirirken esrarengiz dünyalar keşfedecek, başarılı olduğunuz taktirde ödüller ve deneyim kazanarak daha büyük bir büyücü olma yolunda ilerleyeceksiniz. Oyundaki amacınız öğrendiğiniz büyüleri kullanarak sizin de içerisinde bulunduğunuz sarmal dünyalarını kaosa sürüklemek için kara büyüler yapıp hayalet, timsah ve hölifant denen canavarları kullanan eski ölüm büyüsü profesörü Malistaire Drake’e engel olmaktır.

Wizard101‘de sizi göz açıp kapatıncaya kadar bir yerden başka bir yere götürecek hızlı bineklere sahip olabilir, aynı zamanda size yardım olacak evcil hayvanları hem şatonuzda hem de dışarıda besleyebilirsiniz. Ayrıca şatonuzu dekore edip daha etkileyici hale getirmek de mümkün.

Normal ve takım halinde PvP yapabildiğiniz Wizard101‘in fantastik kurgusu ve eğlenceli görselleri sayesinde bilgisayar başındayken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Wizard101 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
İşlemci: P4~1GHz+
RAM: 512MB
HDD: 500 MB
Ekran Kartı: GeForce 2 or the Equivalent
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz ve üzeri
RAM: 1024MB ve üzeri
HDD: 1.0 GB
Ekran Kartı: GeForce 6600+ ve üzeriYorumlar

42 yorum yapıldı
Yorum Yaz!